• Informacje na temat:

  anna kaczyńska

Artykuły na temat: anna kaczyńska
 • Marta Kaczyńska jak Anna Lewandowska! "Po ciążowym brzuszku nie ma śladu"

  Marta Kaczyńska (38 l.) niecały miesiąc temu urodziła trzecie dziecko, a już zdążyła wrócić do formy. W krótszym czasie niż żona "Lewego".

 • Niebawem ruszą zdjęcia do "Złego"

  Twórca filmu "Wojna polsko-ruska" Xawery Żuławski zacznie w połowie marca zdjęcia do ekranizacji książki Leopolda Tyrmanda "Zły". Czołówce polskich aktorów towarzyszyć będzie 3 tys. statystów; inspiracją dla twórców ma być m.in. kino z lat 50. - powiedział reżyser.

 • Bogusław Kaczyński: Życie pełne miłości i pasji

  ..., która wyprowadziła się do Szwecji. Gdy 11 lat temu zdiagnozowano u niej raka płuc, doznał udaru. Anna Kaczyńska-Jabłońska zmarła wkrótce w wieku 61 lat. Nigdy nie pogodził się z jej śmiercią...

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Marta Kaczyńska ujawnia sekrety miłosne stryja!

  Wygląda na to, że swoją pierwszą książką Marta Kaczyńska (34 l.) może narobić tyle samo zamieszania, co Danuta Wałęsowa czy Michał Piróg!

 • Stankiewicz dla Kaczyńskiego

  Kilkadziesiąt osób przyszło na pokaz filmu "Solidarni 2010", zorganizowany w niedzielę w Brukseli przez popierający w wyborach prezydenckich lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego Komitet Społeczny "Solidarni 2010".

 • Ciężarna Anna Siarkowska w Sejmie. Nie rezygnuje z zawodowych obowiązków

  Anna Siarkowska politykiem chciała zostać już od dzieciństwa. "Potrzebę uczestniczenia w polityce miałam od dziecka" - mówiła niegdyś w rozmowie z Dominiką Długosz.  Swoją karierę rozpoczęła od(...) zaawansowanej ciąży Anna Siarkowska nie ma zamiaru rezygnować z zawodowych obowiązków. 13 marca pojawiła się w Sejmie, a fotki ciężarnej polityk obiegły sieć. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Kopia mistrza" w filharmonii

  Nowy film Agnieszki Holland "Kopia mistrza" , będący opowieścią o Ludwigu van Beethovenie, miał w niedzielę, 26 listopada, polską premierę w Warszawie. W uroczystym pokazie filmu w Filharmonii Narodowej wzięła udział małżonka prezydenta Maria Kaczyńska, a także reżyserka.

 • Danuta Wałęsa gani Kaczyńskiego!

  Żona Lecha Wałęsy w ostrych słowach krytykuje coraz śmielsze poczynania prezesa Prawa i Sprawiedliwości!

 • Paweł Kukiz u prezydenta

  Na poniedziałkowe (21 grudnia) spotkanie wigilijne prezydent Lech Kaczyński zaprosił kilkadziesiąt osób, które dokonały rzeczy wyjątkowych na rzecz innych. Wśród gości jest Paweł Kukiz z zespołu Piersi.

Zdjęcia na temat: anna kaczyńska
Wideo na temat: anna kaczyńska
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna kaczyńska