• Informacje na temat:

  anna kaja

Artykuły na temat: anna kaja
 • "Diagnoza": Anna chce odzyskać dzieci!

  Anna wraca z Mazur pogodzona z siostrą. W autobusie przegląda wycinki prasowe dotyczące feralnej operacji, podczas której popełniła błąd. To przywołuje flesze z przeszłości... Michał Wolski jest(...) zbadaniu Sławki, zbadał również jego. Obawia się, że drętwienie ręki jest objawem początków stwardnienia zanikowego bocznego. Czy Michał odziedziczył tę chorobę po matce? Kaja diagnozuje u nowej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • "Diagnoza": Anna Smołowik kiedyś nie chciała grać w serialach

  Anna Smołowik, czyli Kaja Szewczyk z "Diagnozy" (premiera na antenie TVN już 5 września), nie kryje, że jej największą pasją jest teatr, a w serialach gra, bo - jak mówi - trzeba przecież zarabiać pieniądze.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • "Diagnoza": Gustaw opowiada Annie o jej przeszłości

  Anna, podczas spotkania z mężem zmarłej pacjentki, która brała udział w badaniach nad lekiem na endometriozę, dowiaduje się, że kobieta dostawała specyfik Global Vity. I miała te same objawy, co Ewa(...) się, że Kaja miała rację? Karol Langer, pacjent z chorobą Cushinga, jest przygotowywany do wypisu. Tuż przed wyjściem ze szpitala, proponuje Kalecie randkę. Czy zasadnicza Pani ordynator zgodzi...

 • Święta w kinie? Jest w czym wybierać

  W czwartek, 25 grudnia, na ekranach naszych kin zadebiutują cztery filmy: długo oczekiwana ostatnia część "Hobbita", polska komedia "Pani z przedszkola", hollywoodzki musical "Annie" i rosyjska animacja "Królowa śniegu 2". W drugi dzień świąt liczba premierowych produkcji wzbogaci się o dwa kolejne tytuły.

 • Ramówka TVP: co za wpadka! Anna Popek i Marta Bryła wyglądały tak samo!

  .... Każda gwiazda chce wyglądać wyjątkowo i najpiękniej tego wieczoru. W tym roku jednak niefortunnie kilka celebrytek wybrało bardzo podobne stylizacje. Anna Popek (49 l.) i aktorka nowego serialu(...) nigdzie niewidziana Kaja Paschalska (31 l.), wpasowując się w "biały trend".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • „Anna German”: Joanna Moro doceniona przez widzów!

  Choć od chwili premiery serialu "Anna German" minął już ponad rok, Joanna Moro, czyli tytułowa Anna, wciąż cieszy się wielką sympatią widzów i popularnością, o jakiej marzą wszystkie młode aktorki. Wiktor Publiczności, którego dostała w sobotę, jest tego najlepszym dowodem!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora

  Już w sobotę, 11 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

Zdjęcia na temat: anna kaja
Wideo na temat: anna kaja
 • "Diagnoza": Anna Smołowik usidliła największe serialowe ciacho!

  Anna Smołowik, czyli rezolutna i przebojowa dr Kaja Szewczyk. Z dużym temperamentem, ale też niewyparzonym językiem. Cieszy się ogromną sympatią nie tylko całej szpitalnej kadry, ale również pacjentów. Kaja jest świetnym lekarzem, realizuje się w swojej profesji, jest otwarta i ma doskonałe podejście do ludzi. Prywatnie doktor Szewczyk jest partnerką Wolskiego. To miłość z czasów licealnych

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Nowi lekarze na ekranie

  Michał Morawski (Krzysztof Wnuk), młoda lekarka Dominika Gajda (Kaja Sosnowska), która marzy, by zostać ginekologiem i pediatra Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta znana z roli Lidki w "Na Wspólnej

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna kaja
 • Re: Gwiazdy na ramówce TVP

  Sylwia Przybysz bardzo ładniutka, Anna Dereszowska klasa, Kaja Paschalska sexy :)

 • Re: dr Dominika Gajda (Kaja Sosnowska)

  Dr. Dominika Gajda w serialu szpital jest najlepszym ginekologiem rozumie każdą kobietę, jest pogodna uśmiechnięta umie pocieszyć pacjenta dodać otuchy. Dr. Dominika Gajda jest naprawdę wspaniałym lekarzem w serialu szpital. Czekam na kolejny odcinek z moją ulubioną panią dr. Dominiką Gajdą. Serdecznie pozdrawiam moją ulubioną dr. Dominikę Gajdę, fanka serialu szpital.

 • Re: "Za marzenia": Anna Lewandowska w serialu!

  Masakra ona nawet w wywiadach nie wie co ma odpowiedzieć.Czy wy juz na głowę całkiem upafliscie.Przykład u Kuby Wojewódzkiego zadane pytanie robiła głupie usmieszki.Ona,w ogóle nie ma honoru i ambicji.Wszędzie się na siłę pcha .To jest tylko zona piłkarza.

 • Re: dr Dominika Gajda (Kaja Sosnowska)

  Dr Dominika Gajda jest fajnym lekarzem i dobrze gra swoją role i tak samo Dr Anna jest świetna pozdrawiam fanka serialu szpital

 • Re: dr Dominika Gajda (Kaja Sosnowska)

  Anna Januszewska która pisze ciągle o Pani to samo do znudzenia to pewne że albo rodzina albo znajoma, jak to można od razu poznać

 • Re: dr Dominika Gajda (Kaja Sosnowska)

  Pani doktór Dominika Gajda jest bardzo dobrym lekarzem ginegologiem, rozumie kobiety, jest pogodna i uśmiechnięta, jest pomocna dla swoich pacjentów na szpitalnym oddziale ratunkwym w serialu szpital. Kiedy oglądam z nią odcinek szpital uważam, że takiej dobrej pani doktór Dominiki Gajdy która doskonałym ginegologiem w normalnym szpitalu takiego lekarza, który rozumie inne kobiety nie znajdzie się. Bardzo lubię moją ulubioną mpanią doktór Dominikę Gajdę i czekam już na wrześniowe odcinki...

 • Re: dr Dominika Gajda (Kaja Sosnowska)

  Pani doktór Dominika Gajda jest najlepszym lekarzem ginegologiem w serialu szpital naprawdę, rozumie kobiety jest pogodna, uśmiechnięta i jest bardzo dobrym lekarzem ginegologiem w serialu szpital. Bardzo lubię moją ulubioną panią doktór Dominikę Gajdę i czekam na premierowe odcinki serialu szpital po wakacjach razem z nią. Serdecznie pozdrawiam moją ulubioną panią doktór Dominkę Gajdę fanka serialu szpital.

 • Re: dr Dominika Gajda (Kaja Sosnowska)

  Pani doktór Dominika Gajda jest doskonałym ginegologiem, która doskonale rozumie kobiety. Chciała bym przez panią Dominikę Gajdę być zbadana przez takiego dobrego lekarza jak gra w serialu szpital. Bardzo ją lubię. Czekam już na nowe odcinki szpitala po wakacjach razem z panią doktór Dominiką Gajdą. Serdecznie pozdrawiam panią doktór Dominkę Gajdę fanka serialu szpital.

 • Re: dr Dominika Gajda (Kaja Sosnowska)

  Dr. Dominika Gajda jest doskonałym lekarzem ginegologiem, rozumie kobiety, które mają swoje kłopoty, jest pogodna i uśmiechnięta, rozumie każdego pacjenta, jest wyrozumiała przyjemnie się ogląda odcinek serialu szpital z dr. Dominiką Gajdą za to ją bardzo lubię za poczucie dobrego humoru każdy pacjent czeka na takiego wspaniałego lekarza ginegologa jakim jest dr. Dominika Gajda w serialu szpital. Czekam na kolejne odcinki serialu szpital z moją ulubioną dr. Dominiką Gajdą, serdecznie...

 • Re: dr Dominika Gajda (Kaja Sosnowska)

  Pani doktór Dominika Gajda jest bardzo dobrym lekarzem ginegologiem, rozumie kobiety bo rozumie kobiece sprawy umie pomóc i doradzić. Takiego wspaniałego lekarza ginegologa jakim jest w serialu szpital pani doktór Dominika Gajda w rzeczywistości nie spotka się takiego ciepłego lekarza jakim jest pani doktór Dominika Gajda w serialu szpital. SErdecznie pozdrawiam moją ulubioną panią dr. Dominikę Gajdę fanka serialu.