• Informacje na temat:

  anna karczmarczyk kamil kula

Artykuły na temat: anna karczmarczyk kamil kula
 • Anna Karczmarczyk i Kamil Kula parą?

  Do Kamila Kuli, czyli Igora Szweda z "Hotelu 52", skrycie wzdycha mnóstwo zauroczonych jego talentem i urodą fanek. Na próżno... Miejsce w sercu i u boku przystojnego aktora jest już bowiem zajęte!

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • Kamil Kula wciąż spotyka się z była dziewczyną! Marta Żmuda-Trzebiatowska jest zazdrosna?

  To może być dla niej naprawdę trudne. Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) dość często musi znosić obecność byłej dziewczyny jej ukochanego, Kamila Kuli (26 l.). Co więcej, nie jest w stanie tego zmienić, bowiem Anna Karczmarczyk (23 l.) gra wraz z nią i Kamilem w jednej sztuce!

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • Anna Karczmarczyk: Kim jest jej ukochany?

  Dla 24-letniej aktorki zaczął się nowy etap w życiu. Anna Karczmarczyk do listy sukcesów może dopisać sobie zwycięstwo w 5. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Mimo że nie była(...) mówiła w jednym z wywiadów: "Bardzo chciałabym się zakochać, ale chyba nie jest mi to pisane". Anna w przeszłości była związana z aktorem Kamilem Kulą (27 l.). Razem pokazali się w marcu 2013 roku na...

 • Mówi do niego "tato"!

  Rola samotnego ojca jest wymagająca. Kamil Kula nie spodziewał się, że grający jego serialowego syna chłopczyk tak się do niego przywiąże!

 • Anna Karczmarczyk pozbierała się już po bolesnym rozstaniu?

  Anna Karczmarczyk (25 l.) bardzo przeżyła rozstanie z Kamilem Kulą (27 l.), który obecnie jest mężem Marty Żmudy Trzebiatowskiej (32 l.). Mimo wszystko aktorka zdołała posklejać swoje życie prywatne i teraz cieszy się nową miłością!

 • "Na dobre i na złe": Anna Karczmarczyk uważa się za najszczęśliwszą kobietę na świecie!

  Anna Karczmarczyk, czyli doktor Ola Pietrzak z "Na dobre i na złe", jest pewna, że rok, który właśnie się zaczął, będzie najpiękniejszy w jej życiu. Dlaczego? Śliczna aktorka być może w ciągu nadchodzących 12 miesięcy wyjdzie za mąż!

 • Kamil Kula po narodzinach syna zniknął z mediów! Jak teraz wygląda jego życie?!

  Jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Serce Kamila Kuli (29 l.) jest już jednak zajęte. Szczęśliwy z Martą Żmudą Trzebiatowską (34 l.), w tym roku obchodzą trzecią rocznicę ślubu. Już z synkiem Brunem.

 • "Hotel 52": Kamil Kula - samotny ojciec do wzięcia

  ...dojrzałym i odpowiedzialnym, dzięki czemu jakoś to wszystko ogarnia. Z pomocą przychodzą mu też bliscy, koleżanki z pracy. No i pojawiła się Tosia (Anna Karczmarczyk), zatrudniona do opieki nad...

Zdjęcia na temat: anna karczmarczyk kamil kula
Dyskusje na temat: anna karczmarczyk kamil kula