• Informacje na temat:

  anna karenina premiera filmu

Artykuły na temat: anna karenina premiera filmu
 • Netflix: Premiera 3. sezonu serialu "Czarne lustro"

  Hannah John-Kamen ("Killjoys"). Jeden z odcinków wyreżyseruje Joe Wright ("Pokuta", "Anna Karenina", "Hanna"). Z kolei autorami scenariusza drugiej odsłony najnowszego sezonu są Mike Schur i Rashida(...) czasu. Podczas BFI Lodnon Film Festival producentka wykonawcza "Czarnego lustra", Annabel Jones, zdradziła, że powstaną następne odcinki. - Kiedy jesteś gotów nakręcić następny sezon produkcji, to...

 • Keira Knightley przerażona swoim ślubem

  ..."Problem tkwi w tym, że od zaręczyn wszyscy dopytują się, co dalej, jaką będę miała sukienkę, a ja po prostu nie jestem jedną z tych dziewczyn, które fantazjowały o swoim ślubie" - powiedziała aktorka w amerykańskim talk show Ellen DeGeneres. Gwiazda, którą wkrótce będzie można zobaczyć w polskich kinach w ekranizacji powieści Lwa Tołstoja "Anna Karenina", zdradziła, że nie miała pojęcia, od...

 • Tak wygląda nowy Piotruś Pan

  Wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała pierwszy zwiastun filmu "Pan", nowej ekranizacji słynnej historii, którą napisał J.M. Barrie.

 • Najtrudniejsza rola Keiry Khnightley

  Tytułowa rola w adaptacji powieści Lwa Tołstoja "Anna Karenina" została uznana przez jej odtwórczynię, brytyjską aktorkę Keirę Knightley, za najtrudniejszą w jej karierze. 27-latce trudności sprawia skomplikowane pisarstwo rosyjskiego twórcy.

 • "Incepcja" i Hans Zimmer w Krakowie!

  Laureat Nagrody Akademii Hans Zimmer, autor muzyki do takich przebojów, jak "Gladiator", "Incepcja", trylogia "Mroczny Rycerz" oraz "Król Lew", weźmie udział w Międzynarodowej Gali Muzyki Filmowej świętującej 100-lecie Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców ASCAP. Koncert odbędzie się 28 września w Hali Ocynowni ArcelorMittal Poland w Krakowie.

 • Kaczmarek o "Tajemnicy Westerplatte"

  Pasja, inteligencja i upór twórców - tak na pytanie, co przekonało go do zaangażowania się w prace nad "Tajemnicą Westerplatte" odpowiedział autor muzyki Jan A.P. Kaczmarek. Film w reżyserii Pawła Chochlewa można oglądać w kinach od 15 lutego.

 • KFF: Portret Harry'ego Deana Stantona

  "Stanton: Przejrzeć Harry'ego"("Harry Dean Stanton: Party Fiction"), szwajcarski biograficzny dokument muzyczny o weteranie amerykańskiego kina otworzy 53. Krakowski Festiwal Filmowy. Film wystartuje w nowym konkursie pełnometrażowych dokumentów muzycznych DocFilmMusic.