• Informacje na temat:

  anna kerth w ciąży

Artykuły na temat: anna kerth w ciąży
 • Anna Kerth jest w ciąży?

  Anna Kerth (36 l.), aktorka znana z roli chociażby Małgosi w "Na Wspólnej", 1,5 roku temu wyszła za mąż. Czyżby teraz wraz z ukochanym zdecydowała się na powiększenie rodziny? Gdy popatrzy się na jej najnowsze fotki, można pomyśleć, że para spodziewa się dziecka! Kerth zaczęła zakładać obszerniejsze koszulki, a jeśli już zdecyduje się na coś przylegającego, to pod kreacją odznacza się bardziej...

 • Anna Kerth urodziła!

  Anna Kerth (36 l.) pochwaliła się na Instagramie, że została po raz pierwszy mamą!

 • "Na Wspólnej": Anna Kerth jest w ciąży

  Anna Kerth zaskoczyła fanów i pochwaliła się na swoim Instagramie nową figurą.

 • Anna Kerth ogłosiła radosną nowinę! Jest w drugiej ciąży!

  Anna Kerth (38 l.) w kwietniu 2017 roku została pierwszy raz mamą, a teraz aktorka ogłosiła kolejną radosną nowinę – razem z mężem Michałem spodziewają się kolejnego dziecka!

 • Anna Kerth: będę miała jeszcze jedno dziecko!

  Anna Kerth (36 l.) niedawno urodziła synka, a już myśli o kolejnym dziecku!

 • Anna Kerth pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

  Anna Kerth (36 l.) niebawem zostanie mamą! Aktorce udało się przez długi czas ukryć ciążę!

 • Anna Kerth przeżyła ciężkie chwile po porodzie!

  Anna Kerth (36 l.) W kwietniu 2017 roku po raz pierwszy została mamą. W szczerym wywiadzie wyjawiła jak czuje się w nowej roli.

 • "Na Wspólnej": Szok! Gosia Zimińska podda się aborcji?

  Ciąg dalszy dramatycznych przeżyć starszej Zimińskiej (Anna Kerth), która odbiła siostrze (Marta Wierzbicka) chłopaka (Kuba Świderski), po czym go rzuciła i okazało się, że spodziewa się dziecka. Jaką podejmie decyzję: urodzi dzidziusia czy podda się aborcji?

 • "Na Wspólnej": Poprawić Szekspira

  Gosia dowie się, że jest w ciąży z Błażejem. Krzysztof, chcąc uratować teatr, wpadnie na pomysł zaproszenia na scenę… prostytutek.

 • "Na Wspólnej": Ola Zimińska wyląduje w szpitalu!

  Wkrótce Ola (Marta Wierzbicka) niespodziewanie trafi do szpitala. Wbrew podejrzeniom najbliższych - wcale nie za sprawą narkotyków czy nieplanowanej ciąży. O serię groźnych zatruć oskarżony zostanie jej własny ojciec (Grzegorz Gzyl)! Mało tego: policja zrobi rewizję w mieszkaniu Zimińskich!

Wideo na temat: anna kerth w ciąży
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna kerth w ciąży