• Informacje na temat:

    anna korcz ciąża

Artykuły na temat: anna korcz ciąża
  • Anna Korcz w ciąży?

    ...40-letnia Anna Korcz ostatnio wszędzie ogłasza, że chciałaby zrobić sobie dziecko, korzystając z ostatnich lat płodności. Od półtora roku aktorka jest w związku z młodszym od niej o 5 lat biznesmenem Pawłem Pigoniem. Mężczyźnie nie wystarcza widocznie wychowywanie nastoletnich córek Anny. Niestety, nie bierze pod uwagę, że ciąża u 40-latki może być niebezpieczna. Ostatnio po Warszawie zaczęły...

  • Trudna ciąża w "Na Wspólnej"

    W ciągu najbliższych tygodni w serial u "Na Wspólnej" zmagać będziemy się z problemem dojrzałej ciąży. Kiedy Izabela Brzozowska (Anna Korcz) wyzna prawdę swojemu narzeczonemu Jerzemu Dudkowi (Wojciech Wysocki)?

  • Anna Korcz chce zostać mamą

    Pani Anna, która trzy i pół roku temu rozwiodła się z Robertem Korczem, od dłuższego czasu spotyka się z młodszym o pięć lat Pawłem Piguniem. Być może różnica wieku spowodowała, iż Korcz zachciało(...) czas spędzać z moim mężczyzną". "Wierzę, że on jest moim ostatnim mężczyzną w życiu" - wyznaje Anna. Ciąża w tym wieku może być już niebezpieczna, nie lepiej pomyśleć o adopcji? Jest teraz bardziej na...

  • Anna Korcz: Spotkało mnie w życiu wiele złego

    Rany z przeszłości goiły się wolno i boleśnie. Ale ona nie poddała się. I całe szczęście! Jej dom jest teraz przepełniony miłością.

  • Partner Korcz potwierdza: Ania jest w ciąży

    Spełniło się marzenie 42-letniej Anny Korcz: już za kilka tygodni na świat przyjdzie jej dziecko ze związku z 37-letnim Pawłem Pigoniem.

  • Ciąża po "czterdziestce"

    Późne macierzyństwo przestało wzbudzać sensację. Coraz więcej gwiazd decyduje się na dziecko mimo dojrzałego wieku i zapewnia, że to najlepsze, co mogło je spotkać.

  • "Na Wspólnej": Nie zobaczysz dziecka!

    Ciąża Ilony (Anna Samusionek) okaże się zagrożona, a Maks (Adam Fidusiewicz) przysięgnie sobie, że odzyska zaufanie byłej kochanki, byle tylko ich dziecko miało pełną rodzinę!

  • Ostatnie odcinki "Niani"

    Już w sobotę, 12 września, "Niania" powraca na antenę TVN. Mimo, że to pożegnalne odcinki, Frania nie pozwoli, by wiało nudą. Lada chwila na świat przyjdzie nowy potomek Skalskich. Czy odziedziczy charakter po tacie i talent do pakowania się w tarapaty po mamie?

  • Czas ich nie goni

    Pewne siebie, swojego dorobku i pozycji zawodowej, świadomie decydują się na macierzyństwo. Za nic sobie mają ostrzeżenia lekarzy, że ciąża po 35. roku życia jest ryzykowna...

  • Najlepsi debiutanci polskiego kina

    MIjający rok nie był sezonem aktorskich debiutów. Jedynym nowicjuszem, który zdołał wybić się ponad przeciętność rywalizując z bardziej doświadczonymi artystami, okazał się odtwórca roli Magika w filmie "Jesteś bogiem" - Marcin Kowalczyk. Nie znaczy to, że brakuje nazwisk, które warto obserwować w najbliższej przyszłości.

Wideo na temat: anna korcz ciąża
  • Anna Karenina

    Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

  • Annie

    Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

  • Być jak Kazimierz Deyna

    Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...