• Informacje na temat:

  anna korcz styl

Artykuły na temat: anna korcz styl
 • Anna Korcz niebawem zostanie babcią?!

  Jej córka Anna ma już sprecyzowane plany na przyszłość.

 • Anna Korcz: Urodziłam sobie wnuka

  Jest szczęśliwą kobietą, mamą i żoną. Wiedziała, że los jeszcze się do niej uśmiechnie. Pokornie czekała i doczekała się!

 • Oto nowa kochanka Burzyńskiego!

  Do obsady serialu "Na Wspólnej" dołączyła właśnie Anna Oberc. Jako nowa kochanka Burzyńskiego (Jan Jankowski) doprowadzi go do zawału.

 • Anna Korcz: Człowiek bierze, co mu proponują

  Do tej pory Anna Korcz zagrała kilkadziesiąt ról filmowych, teatralnych i serialowych. Aktorka narzeka jednak, że została przez reżyserów zaszufladkowana i ich zdaniem, nadaje się tylko do roli amantki. Sama zaś, by pokazać całą paletę swoich umiejętności, wolałaby grać czarne charaktery.

 • "Na Wspólnej": Ekstremalna metamorfoza i wspólny biznes

  Niebawem Ewa (Ewa Gawryluk) zdecyduje się przyjąć od Izabeli (Anna Korcz) propozycję prowadzenia salonu fryzjerskiego w centrum odnowy biologicznej, które Brzozowska otworzy w ramach spółki z Warskim (Radosław Krzyżowski). Na dobry początek Nowakowa pokaże Izie album ze swoimi stylizacjami. Okaże się, że obejmuje on nie tylko fryzury, ale także makijaż i ubrania. Brzozowska będzie pod...

 • Starostecka i Korcz: Razem pół wieku

  Elżbieta Starostecka, czyli niezapomniana Anna z "Czarnych chmur", która po kilkuletniej przerwie wróciła do aktorstwa i gra Krystynę Keller w "Lekarzach", od prawie pół wieku jest do szaleństwa zakochana w swoim mężu, kompozytorze Włodzimierzu Korczu. Ich wspólna historia liczy już 50 lat!

 • Samochód Roku Playboya 2008

  ...m.in. Kuba Wojewódzki, Katarzyna Figura, Joanna Liszowska, Anna Korcz, Ilona Felicjańska, Christina Biehn, Maciej Zientarski, czy Przemek Saleta z narzeczoną. Galę poprowadzili równie znani i lubiani(...) Lancer 6. Auto Na Każdą Drogę: Jeep Patriot 7. Auto Dla Twardziela: Nissangt-R 8. Auto Dla Dziewczyny Playboya: Honda Cr - V 9. Znak Czasu: Chevrolet Hhr 10. Styl I Piękno: Citroen C5 11. Na...

 • Książkiewicz - dziewczyna gangstera

  Choć od roku jej najważniejszą rolą jest mama, nie narzeka na brak propozycji. - Borysek sprawia, że mam energię do pracy - mówi Weronika Książkiewicz.

 • Książkiewicz nie jest przysłowiową "blondynką"

  ...interesy. Jaka to metamorfoza? - Zmiana będzie wiązała się, niestety, z rozpadem jej związku z Mieczysławem Burzyńskim, którego zafascynuje inna kobieta. Grana przez Annę Korcz - Izabela(...) i odważnie. Jej styl również się zmieni? - Istnieje stereotyp, że dziewczyny, które ubierają się wyzywająco, mają pustkę w głowie. Tymczasem Laura skończyła ekonomię, ma głowę do interesów, inwestuje...

 • Weekend z gwiazdami

  Trzy historyczne postaci wracają w tym tygodniu na ekrany kin. "Hitchock" to opowieść o powstawaniu arcydzieła mistrza suspensu - "Psychozy", z kolei "Weekend z królem" ujawnia sekrety romansu amerykańskiego prezydenta Franklina Delano Roosvelta (Bill Murray) z kuzynką. W polskim obrazie "Być jak Kazimierz Deyna" imię po słynnym piłkarzu dostaje zaś główny bohater filmu.