• Informacje na temat:

  anna kotulanka

Artykuły na temat: anna kotulanka
 • Agnieszka Kotulanka znowu pije?! Przyłapano ją z alkoholem?!

  Jeden z tabloidów podaje, że Agnieszka Kotulanka (59 l.) znowu ma problemy z alkoholem. Czy poprawa, o której jeszcze niedawno pisaliśmy, była tylko chwilowa?

 • Oni też dali się oszukać

  Nieuczciwy pracodawca, niewypłacona pensja? To, co w świecie zwykłych ludzi jest normalne, zdarza się również wielkim gwiazdom.

 • Agnieszka Kotulanka wraca do "Klanu"

  ...z prawdą. "Agnieszka Kotulanka wcale nie została przez nas skreślona" - zapewnia Anna Wiejowska z firmy produkującej serial. "Wręcz przeciwnie, wraca do pracy. Zdjęcia z jej udziałem zaczną się w maju. Zaś telewidzowie będą mogli zobaczyć ją na ekranie już miesiąc później". Anna Wiejowska zdementowała także pogłoski, jakoby aktorka podczas swej długiej nieobecności nie była w kontakcie...

 • Wielkanoc w "Klanie"

  Trudno cieszyć się Wielkanocą, gdy wciąż nic nie wiadomo o zaginionej Beacie. Ale święta spędzone w gronie bliskich mogą dodać rodzinie trochę sił i optymizmu, których tak jej teraz potrzeba.

 • "Klan": Stockinger miał nadzieję, że Kotulanka zostanie

  Wszyscy fani "Klanu" mieli nadzieję, że Agnieszka Kotulanka wróci na plan, a tymczasem zakończono wątek Krystyny Lubicz... - Też miałem nadzieję, że scenariusz będzie inny. Produkcja uznała, że(...) nawet tak banalna historia chwyta za serce. Zdjęcia, narracja, rytm, dobór aktorów... Anna Dymna, Jerzy Bińczycki, Artur Barciś, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, ale niewątpliwie też ręka mistrza...

 • To była prawdziwa uczta dla fanów telewizyjnej Jedynki, którzy licznie zgromadzili się przed gmachem Telewizji Publicznej na Woronicza. A powód rzeczywiście był wielki. Odbywał się tam plenerowy koncert "Przeboje Jedynki" w reżyserii Janusza Józefowicza, w którym wystąpiły gwiazdy najpopularniejszych programów TVP1, w tym najnowszy nabytkek stacji - Natasza Urbańska.

 • "Klan“: Namiętny pocałunek na zakończenie romansu?

  Paweł (Tomasz Stockinger) i Wiga (Dorota Kamińska) dojdą do wniosku, że ich związek nie ma przyszłości, co jednak nie przeszkodzi im w namiętnych pocałunkach. Sprawdź, czy dentystka planuje zbudować swoje szczęście na krzywdzie Krystyny (Agnieszka Kotulanka)!

 • Romantyczna dusza Tomasza Stockingera

  Tak dobrze zrobione "wyciskacze łez" opierają się upływowi czasu - mówi o filmie "Znachor" w reżyserii Jerzego Hoffmana, do którego trafił... przez przypadek. Jednak to postać rozkochanego hrabiego Czyńskiego zrobiła z Tomasza Stockingera gwiazdę.

 • "Klan": Jesienią u Lubiczów

  W nowym sezonie “Klanu" Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) będzie opłakiwał śmierć swojej żony Krystyny (Agnieszka Kotulanka), jego starsza córka Agnieszka (Paulina Holtz) rozstanie się z Januszem (Michał Lesień), a młodsza Ola (Kaja Paschalska) nie uwolni się od stalkera.

 • "Klan": Dlaczego Krystyna zostaje w Bostonie?

  Profesor z USA oceni, że Krystyna (Agnieszka Kotulanka) ma spore uszkodzenia mózgu. Paraliż, który dotknął połowy twarzy, już się nie cofnie. Podobnie jak kłopoty z mową. Dlatego Lubiczowa zdecyduje się zostać w Bostonie i wziąć udział w testach klinicznych nowego, bardzo obiecującego leku. Poznaj szczegóły!

Wideo na temat: anna kotulanka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna kotulanka
 • Re: "Klan": Agnieszka Kotulanka podjęła walkę z nałogiem!

  Piję i się wykańczam. Doskonale o tym wiem. Tłumaczę sobie, że piję wieczorem..na noc, a potem rano funkcjonuję normalnie . To nie jest prawdą. Potrzebuję wsparcia i pomocy. Mam 64 lata i wyniki super i co z tego... psychika siada

 • Re: Co z tym „Klanem”?

  Prawie każde wypowiedziane zdanie w tym ,,Klanie" poraża sztucznością. Naturalna w grze była Pani Kotulanka, ale uśmiercono jej postać i nie ma tam już prawie żadnej przekonującej roli. Gdy czasem zdarzy mi się rzucić okiem na tę drętwotę czuję się zażenowana tym, co słyszę.

 • Re: Agnieszka Kotulanka (Krystyna Lubicz)

  Warszawa 28.12.2012 rok. Bardzo lubię oglądać w serialu Klan który oglądam Agnieszkę Kotulankę prez z nią graną Krystynę Lubicz, ponieważ do domu wsprowadza niezmierny spokój. Bardzo serdecznie pozdrawiam Krystynę Lubicz, fanka serialu Klan. Anna Januszewska.

 • Re: Agnieszka Kotulanka (Krystyna Lubicz)

  Warszawa 28.12.2012 rok. Bardzo lubię oglądać w serialu Klan który oglądam Agnieszkę Kotulankę prez z nią graną Krystynę Lubicz, ponieważ do domu wsprowadza niezmierny spokój. Bardzo serdecznie pozdrawiam Krystynę Lubicz, fanka serialu Klan. Anna Januszewska.

 • Re: Agnieszka Kotulanka (Krystyna Lubicz)

  Dlaczego jest Pani niedobra dla ekipy aktorsko-technicznej na planie serialu ?!

 • Re: "Klan": Agnieszka Kotulanka kończy 57 lat!

  niektorzy to powinni miec zakaz zblizania sie do klawiatury. Chamstwo wyzwolone to tragedia.

 • Re: Agnieszka Kotulanka opuściła "Klan" przez kontuzję barku?!

  Ładna kobieta, fajna aktorka i wszystkie sprawy są tylko w jej rękach. Jeśli jest problem alkoholowy to b. trudna sytuacja. Bo kobieta kocha całym sercem i wpada w nałóg całym sercem. Musi sama mocno chcieć być dalej tak fajną aktorką i kobietą jaką była dotąd. Bardzo jej tego życzę. Wszystko co dobre p. Agnieszko jeszcze przed Panią!