• Informacje na temat:

  anna kournikova

Artykuły na temat: anna kournikova
 • Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami?

  Co za wiadomość! Jak donoszą zagraniczne media, Enrique Iglesias (42 l.) i Anna Kournikova (36 l.) niedawno zostali rodzicami! Na świat miały przyjść ich bliźnięta - chłopiec i dziewczynka.

 • Anna Kournikova w teledysku Enrique Iglesiasa

  W teledysku do piosenki "Hero" Enrique Iglesiasa, u jego boku pojawiła się znana aktorka Jennifer Love Hewitt. Teraz okazuje się, iż latynoski gwiazdor zdecydował się kontynuować współpracę ze znanymi pięknościami. Do realizacji wideoklipu towarzyszącego utworowi "Escape" zaprosił Annę Kournikową, słynną tenisistkę.

 • To był dla nich niezapomniany rok! Cudowna wiadomość o ciąży, wybór imion dla dzieci, szykowanie wyprawki i wreszcie powitanie na świecie długo wyczekiwanego potomstwa. Te chwile przeżywali popularni rodzice związani z show-biznesem. Anna i Robert Lewandowscy, Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, Weronika Rosati i Robert Śmigielski, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Beyonce i Jay...

 • Podstępny Enrique Iglesias

  27-letni Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, otwarcie przyznał, że zapraszając do wzięcia udziału w swoich teledyskach znane piękności ze świata filmu i sportu, miał nadzieję poderwać którąś z nich. Jak na razie jednak ani Jennifer Love Hewitt, ani Anna Kournikova, nie uległy jego wdziękom, a za role w teledyskach Iglesiasa zainkasowały spore pieniądze.

 • "To miłość mojego życia"

  Hiszpański piosenkarz Enrique Iglesias wyznał, że była gwiazda tenisa Anna Kournikova jest miłością jego życia, ale nie ma co liczyć na ślub.

 • Fish zagra w nowym Bondzie?

  Do prasy przedostaje się coraz więcej informacji dotyczących kolejnego filmu o przygodach legendarnego agenta brytyjskiego wywiadu, Jamesa Bonda. Wiadomo, iż o rolę w nim starają się Salma Hayek i Anna Kournikova, ale prawdziwą sensacją jest to, że być może u boku Pierce'a Brosnana zobaczymy Fisha, niegdyś wokalistę legendarnej formacji Marillion.

 • Iglesias nie myśli o ślubie...

  Nikt nie myślał, że ich związek przetrwa dłużej niż kilka miesięcy, jednak mija już pięć lat od ich pierwszego spotkania, a Enrique Iglesias (32 l.) i Anna Kournikova (26 l.) twierdzą, że nigdy nie byli bardziej szczęśliwi.

 • Salma Hayek dziewczyną Bonda?

  Salma Hayek ("Desperado", "Bardzo dziki zachód") jest kolejną aktorką, której nazwisko łączy się z przygotowywaną obecnie już dwudziestą opowieścią o przygodach Jamesa Bonda. Piękna Meksykanka ma podobno w "Bondzie 20" zagrać dziewczynę słynnego agenta. Jest więc kolejną w ostatnich miesiącach kandydatką do tej roli.

 • Elton John śpiewa dla fundacji Sport Relief

  Elton John, brytyjski muzyk i wokalista, mimo że ostatnio nie może narzekać na nadmiar pieniędzy, zgodził się wesprzeć fundację Sport Relief. Specjalnie dla jej potrzeb nagrał nową wersję piosenki "Your Song", tym razem w duecie ze zdobywającym ostatnio popularność tenorem Alessandro Safinem.

 • Kłopoty z dziewczyną Bonda

  Ciekawa informacja dotarła do mediów z hiszpańskiego Kadyksu. Teófila Martínez, dyplomowana architekt i burmistrz Kadyksu na Costa de la Luz, odrzuciła propozycję zagrania w filmie "Bond 20". Rolę pielęgniarki, opiekującej się rannym Pierce'em Brosnanem, grającym agenta 007, zaoferowano 53-letniej pani burmistrz, kiedy przyznała się, że jest wielbicielką Jamesa Bonda.

Wideo na temat: anna kournikova
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.