• Informacje na temat:

  anna kózka na wspólnej

Artykuły na temat: anna kózka na wspólnej
 • Ślub w "Pierwszej miłości"

  Radek (Mateusz Banasiuk) oświadcza się Nikoli (Anna Kózka) na basenie. Sprawdź szczegóły!

 • Moment krytyczny

  Czerwińska (Kaśka), Marcin Perchuć (Popławski), Anna Kózka (Ania), Patrycja Plewka (Karolina), Tomasz Bortkiewicz (Kuba), Marta Baryła (Oliwia)(...)Tretter wraca do pracy i wspólnie z doktor Orłowską walczy o życie kilkuletniego chłopca, który wpadł do studzienki i przez kilka minut nie oddychał. Pacjentką Adama zostaje Anna, sportsmenka, której...

 • Zaproszą gości na obiad, a wezmą... ślub

  Ale numer! Państwo młodzi, czyli Żaneta Zięba (Anna Guzik) i Wojtek Szulc (Wojciech Błach), bohaterowie telenoweli "Na Wspólnej", do końca będą trzymali w tajemnicy, że biorą ślub. Zaproszą gości na uroczysty obiad z okazji... zaręczyn.

 • Ślub zamiast... zaręczyn

  Żaneta Kopeć (Anna Guzik) i Wojtek Szulc (Wojciech Błach) zaproszą swoje rodziny na oficjalne zaręczyny. Dopiero na miejscu goście zorientują się, że przyjechali na... ślub. Sprawdź szczegóły!

Wideo na temat: anna kózka na wspólnej
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.