• Informacje na temat:

  anna kożuchowska i jej dzieci

Artykuły na temat: anna kożuchowska i jej dzieci
 • Małgorzata Kożuchowska apeluje o wpłaty na konto. Dla dzieci Agnieszki Kotlarskiej!

  Śmierć znanej z serialu "Klan" Agnieszki Kotlarskiej (†43) wstrząsnęła całym środowiskiem aktorskim, a w szczególności Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka poczuła, że jej powinnością jest zrobić wszystko, by pomóc dzieciom zmarłej przyjaciółki.

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Małgorzata Kożuchowska szczęśliwa. Kolacja z nią zlicytowana za...

  Odkąd Małgorzata Kożuchowska (43 l.) została mamą, jeszcze bardziej obchodzi ją los skrzywdzonych dzieci.

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • Anna Przybylska: Bliscy i znajomi wstrząśnięci jej śmiercią!

  W przypadku tak tragicznych informacji nie sposób przejść obojętnie. W wieku niespełna 36 lat odeszła uwielbiana przez Polaków popularna aktorka. Ania osierociła trójkę wspaniałych dzieci. Poczucie niezrozumienia i bezsensowności tej śmierci jest ogromne. Śmierć ta wstrząsnęła także jej przyjaciółką z branży, Małgorzatą Kożuchowską, która na swoim Facebooku tak wspomina Anię: "Śmierci w tak...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Anna Piszczałka wróciła z pielgrzymki! "Chciałam trochę odpocząć"

  Znani Polacy w ostatnim czasie tłumnie odwiedzają miejsca święte. Z pielgrzymki właśnie wróciła uczestniczka programu "Top Model" Anna Piszczałka.

 • Kożuchowska Wolontariuszem Roku!

  Już drugi raz w tym miesiącu Małgorzata Kożuchowska została nagrodzona za swoją działalność charytatywną. Niedawno swoją nagrodę przyznała aktorce Fundacja im. Św. Brata Alberta. Teraz została ona Gwiazdą Dobroczynności w konkursie organizowanym przez tygodnik "Newsweek" i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

 • Małgorzata Kożuchowska nie chce być sexy mamą!

  Uważana za ikonę stylu Małgorzata Kożuchowska (43 l.) nie zamierza walczyć z młodszymi koleżankami o tytuł "najseksowniejszej znanej mamy".

 • Kożuchowska z medalem

  - Jestem niezwykle zaszczycona, że dołączyłam do wspaniałego grona ludzi, którzy sprawiają w swoim życiu dobre uczynki - powiedziała Małgorzata Kożuchowska po odebraniu w poniedziałek w Krakowie Medalu św. Brata Alberta, przyznawanego za pomoc niepełnosprawnym.

Zdjęcia na temat: anna kożuchowska i jej dzieci