• Informacje na temat:

  anna kula

Artykuły na temat: anna kula
 • "Za marzenia": Anna Karczmarczyk ciągle spotyka się ze swoim eks!

  Anna Karczmarczyk, czyli Anka Wolańska z serialu „Za marzenia”, była kiedyś do szaleństwa – i z wzajemnością - zakochana w Kamilu Kuli, czyli Szczepanie Lipskim z „Na dobre i na złe”. Aktorska para planowała nawet ślub, ale... coś poszło nie tak. Jednak, choć od ich rozstania minęło już kilka lat, wciąż się spotykają!

 • "Taniec z Gwiazdami" [finał]: Kryształowa Kula dla Agnieszki Sienkiewicz

  Agnieszka Sienkieiwcz w duecie ze Stefano Terrazzino wygrała drugą edycję programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars" na antenie Polsatu. W finale pokonali parę Anna Wyszkoni-Jan Kliment.

 • "Na dobre i na złe": Kamil Kula chce zwolnić?

  Kamil Kula może trafić na listę serialowych rekordzistów. Gra w "Na dobre i na złe", "Singielce" oraz "Przyjaciółkach". Na premierę czekają też trzy filmy z udziałem aktora. Czy umie zachować dystans?

 • Anne Hathaway jako Miley Cyrus

  Anne Hathaway wcieliła się w Miley Curus w telewizyjnym programie"Lip Sync Battle" emitowanym na antenie Spike TV. Aktorka brawurowo odtworzyła głośny teledysk do piosenki "Wrecking Ball".

 • Kamil Kula wciąż spotyka się z była dziewczyną! Marta Żmuda-Trzebiatowska jest zazdrosna?

  To może być dla niej naprawdę trudne. Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) dość często musi znosić obecność byłej dziewczyny jej ukochanego, Kamila Kuli (26 l.). Co więcej, nie jest w stanie tego zmienić, bowiem Anna Karczmarczyk (23 l.) gra wraz z nią i Kamilem w jednej sztuce!

 • "Taniec z gwiazdami": 4,5 mln osób oglądało finał

  Ponad 4,5 mln widzów obejrzało finał drugiej - odkąd show emitowane jest na Polsacie - edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształowa Kula trafiła w ręce aktorki Agnieszki Sienkiewicz i jej partnera Stefano Terrazzino.

 • Anna Karczmarczyk i Kamil Kula parą?

  ...galerii i zobaczcie, jak prezentują się razem Anna Karczmarczyk i Kamil Kula. Prawda, że piękna z nich para?(...)Anna Karczmarczyk, czyli Ola z "Na dobre i na złe", była jedną z wielu serialowych gwiazd, które przyszły do stołecznego Teatru Komedia na premierę polskiej inscenizacji broadwayowskiego hitu "Klatka...

 • "Igrzyska śmierci" na scenie w 2016!

  Pierwsze dwa filmy serii "Igrzyska śmierci" zarobiły ponad 1,5 miliarda dolarów, wytwórnia Lionsgate kuje więc żelazo póki gorące. W 2016 roku w Londynie odbędzie się premiera scenicznej adaptacji trylogii Suzanne Collins.

 • To był dla nich niezapomniany rok! Cudowna wiadomość o ciąży, wybór imion dla dzieci, szykowanie wyprawki i wreszcie powitanie na świecie długo wyczekiwanego potomstwa. Te chwile przeżywali popularni rodzice związani z show-biznesem. Anna i Robert Lewandowscy, Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, Weronika Rosati i Robert Śmigielski, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Beyonce i Jay...

 • GrubSon ("Holizm"): Premiera albumu i nowy klip z Marceliną

  4 marca do sklepów trafił długo wyczekiwany album GrubSona "Holizm". Płytę promuje utwór "Jedna z planet", w którym gościnnie zaśpiewała Marcelina. Do numery powstał również klip.

Zdjęcia na temat: anna kula
Wideo na temat: anna kula
 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo? Jak Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką? Czy ich dziecko(...) Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych

 • Elżbieta Romanowska: Zakochałam się w tańcu. Łatwo z tego nie zrezygnuję

  Stars: Taniec z gwiazdami”. Mimo to zdobywcami Kryształowej Kuli zostali Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke, a Romanowska i Maserak musieli zadowolić się drugim miejscem. Gwiazda serialu „Ranczo” twierdzi

Dyskusje na temat: anna kula