• Informacje na temat:

  anna kurnikowa

Artykuły na temat: anna kurnikowa
 • Anna Kurnikowa urodziła! Tenisistka i Enrique Iglesias przywitali na świecie swoje trzecie dziecko

  Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias znów zostali rodzicami.

 • Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa: To już koniec?

  O rozstaniu wokalisty Enrique Iglesiasa (37 l.) i byłej tenisistki Anny Kurnikowej (32 l.) plotkuje się niemal od początku ich 12-letniego związku.

 • Enrique Iglesias całuje fankę na koncercie! Annie Kurnikowej taki widok chyba się nie spodoba

  Enrigue Iglesias (43 l.) i Anna Kurnikowa (37 l.) po wielu latach związku wkroczyli w nowy etap. Kilka miesięcy temu zostali rodzicami. Wydawać by się mogło, że teraz niektóre zachowania wokalisty ulegną zmianie. Tak jednak nie jest...

 • Iglesias i Kurnikowa małżeństwem?

  Informacje o ślubie rosyjskiej tenisistki Anny Kurnikowej z hiszpańskim wokalistą Enrique Iglesiasem pojawiały się dotąd wielokrotnie. Jednak teraz tę informację podobno miała potwierdzić sama Kurnikowa. Sekretna ceremonia miała się odbyć kilka tygodni wcześniej, na plaży w meksykańskim kurorcie Puerto Vallarta.

 • Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa pochwalili się fotkami z dziećmi!

  A jednak to prawda! Enrique Iglesias (42 l.) i Anna Kurnikowa (36 l.) zostali rodzicami! Plotkowano o tym już od miesiąca, lecz para aż do teraz nie potwierdzała tych rewelacji. Świeżo upieczeni rodzice swoją radością podzielili się w mediach społecznościowych.

 • Iglesias bez Kurnikowej

  Latynoski gwiazdor Enrique Iglesias złamał serce swojej dziewczynie, Rosjance Annie Kurnikowej. Piosenkarz postanowił bowiem, że nie zaśpiewa w duecie ze słynną tenisistką. Występ miał się odbyć w Moskwie.

 • Kurnikowa rzuciła Iglesiasa!?

  Jeszcze kilka miesięcy temu tabloidy donosiły, że Enrique Iglesias (38 l.) i Anna Kurnikowa (32 l.) zamierzają wziąć ślub. Wygląda jednak na to, że z matrymonialnych planów nici...

 • Rozpustny Enrique Iglesias (klip "I'm A Freak")

  Czy Anna Kurnikowa, partnerka latynoskiego piosenkarza Enrique Iglesiasa, będzie zadowolona z rozerotyzowanego klipu swojego chłopaka?

 • Kurnikowa nie chce Iglesiasa!

  Iglesias poskarżył się na Kurnikową (26 l.) dziennikarzom na Dominikanie, gdzie przyjechał na pierwszy z dziewięciu koncertów w Ameryce Łacińskiej. Piosenkarz powiedział, że jest związany z tenisistką od trzech lat, a ona ignoruje jego propozycje małżeństwa. "Ciągle próbuję, ale ona nie zwraca zupełnie na to uwagi" - wyznał. Kilka dni wcześniej Kurnikowa oświadczyła, że nigdy nie wyjdzie za mąż.

 • Iglesias pomaga Kurnikowej

  Enrique Iglesias (28 l.) postanowił pomóc w interesach swojej ukochanej, Annie Kurnikowej (23 l.). Rosyjska tenisistka będzie niebawem promować perfumy swego autorstwa. Wykorzysta do tego wizerunek słynnego piosenkarza.

Wideo na temat: anna kurnikowa
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.