• Informacje na temat:

  anna marchewka

Artykuły na temat: anna marchewka
 • Anna Lewandowska promuje najnowszą książkę w "śniadaniówce"

  Anna Lewandowska (27 l.) była niedawno gościem „Dzień Dobry TVN”, w którym reklamowała swoją najnowszą książkę. Od razu zaznaczyła, że będzie rozmawiała wyłącznie o tym projekcie, a nie np. o piłce nożnej. I rzeczywiście, gdy prowadzący próbowali ją wypytać, na wszystkie ich próby odpowiadała „pomidor” lub „burak”. W końcu udało im się namówić ją na zwierzenia i trenerka wyjawiła kilka małych...

 • ...46-letnia Anna Kalata , była minister pracy i polityki społecznej oraz uczestniczka 12. edycji "TzG", zdradziła ze szczegółami, w jaki sposób pozbyła się 38 kg! "Mniejsze porcje, a częściej" - tłumaczy.

 • ​"rodzinka.pl": Ta ciąża zaskoczy Boskich!

  ...serce mocniej zabije do jednej dziewczyny - ujawnia Anna Jaroch-Okapiec, producentka hitu TVP2. - Za wcześnie zdradzać, kim ona będzie. Może jednak najstarszy syn Boskich zna ją z przeszłości(...) żywności, łącznie z humusem i surowymi marchewkami.

 • Weekend w serialach

  ....8 Do zespołu dołącza piękna chirurg Anna Zaniewska. Kuba zostaje zatrzymany w szpitalu - prawdopodobnie cierpi na rozstrzenie oskrzeli. Gustaw i Krystyna proponują, aby Alicja i chłopiec pojechali do(...) badają sprawę zwłok znalezionych na ogrodowej grządce. Muszą ostrożnie usunąć korzenie roślin, aby nie uszkodzić ciała. Ofiarą jest gwiazda programu popularyzującego zdrową żywność, znany jako Marchewka...

 • Ile marchewek zmieści w ustach?

  Glenn Close jest aktorką o ugruntowanej pozycji i chętnie bierze na siebie nawet bardzo trudne role. Ostatnio zadebiutowała jako... królik.

 • "Cześć Tereska" zwycięża w Gdyni

  W sobotę wieczorem, 15 września, w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia XXVI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej imprezy okazał się wstrząsający obraz Roberta Glińskiego "Cześć Tereska". Film otrzymał aż trzy nagrody, w tym: Złote Lwy za najlepszy film, nagrodę dziennikarzy akredytowanych przy festiwalu oraz zdobył największe uznanie wśród publiczności, która przyznała mu nagrodę Złotego Klakiera.

 • Ruszył "Gwiezdny Cyrk"

  "Gwiezdny Cyrk", czyli gwiazdy na prawdziwej arenie cyrkowej, już dziś zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. Nowe show to jedna z najdroższych produkcji telewizyjnych na żywo.

 • Dzikie króliki w Berlinie

  Stolica Niemiec huczy w ostatnich dniach na temat dzikich królików, które żyły w Strefie Śmierci muru berlińskiego. Wszystko za sprawą polskich filmowców, którzy właśnie zaczęli zdjęcia do pełnometrażowego dokumentu "Królik po berlińsku".

 • Oscary: Pewniaki czy niespodzianki?

  Przed nami najważniejsze filmowe wydarzenie roku. Czy tegoroczna ceremonia wręczenia Oscarów będzie po raz kolejny triumfem komercyjnego kina i typowo hollywoodzkich produkcji, takich jak: "Incepcja", "The Social Network" i "Jak zostać królem" czy skromniejszych, ale za to bogatszych treściowo obrazów - "Wszystko w porządku" i "Do szpiku kości"?

Wideo na temat: anna marchewka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna marchewka