• Informacje na temat:

  anna maria jopek 2012

Artykuły na temat: anna maria jopek 2012
 • "Klan": Monika Dryl i jej pasje

  ...voice", w którym śpiewa również Anna Maria Jopek. Tym akcentem przechodzimy w świat muzyki, równie Pani bliskiej jak aktorstwo... - Faktycznie, te dwie pasje we mnie tkwią mocno, kiedyś miałam(...) z najważniejszych międzynarodowych festiwali teatralnych w Edynburgu, w 2012 roku, nasze "Pieśni Leara" zgarnęły wszystkie możliwe laury, wymyślono nawet dla nas dodatkową nagrodę, a w rankingu wszystkich...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Kulisy śmierci Bogusława Meca

  Jopek), śpiewał największe przeboje: "Na pozór", "Mały biały pies" i przede wszystkim "Jej portret", piosenkę, od której na poważnie zaczęła się jego kariera. Bogusław Mec występował w zaprojektowanych(...) sobą. Jakby podsumowywał swoje życie. W chwili śmierci była przy nim żona... WM (11/2012)

 • "Na pozór". Pamięci Bogusława Meca

  W przyszły poniedziałek (3 czerwca) Anna Maria Jopek, Reni Jusis, Marek Piekarczyk, Grażyna Łobaszewska zaśpiewają na koncercie w Łodzi największe przeboje Bogusława Meca.

 • Peter Gabriel gwiazdą Life Festival Oświęcim 2012!

  Jeden z najwybitniejszych artystów w historii rocka, wraz z kilkudziesięcioosobową orkiestrą, wystąpi podczas tegorocznego Life Festival Oświęcim.

 • Sting z polską orkiestrą przed prezydentem

  Dziś (17 grudnia) Polskie Radio świętuje swoje 85. urodziny. Gwiazdą wieczoru podczas uroczystej gali w Teatrze Polskim w Warszawie będzie Sting.

 • Fryderyki 2012: Wokalistki górą!

  Poznaliśmy nominowanych do tegorocznych Fryderyków - najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego. Uroczysta gala odbędzie się 26 kwietnia.

 • Sting dziś wystąpi w Poznaniu

  Występ Stinga w towarzystwie Royal Philharmonic Concert Orchestra uświetni oficjalne otwarcie Stadionu Miejskiego w Poznaniu - pierwszej z czterech polskich aren przygotowywanych na Euro 2012. Wieczorem na trybunach zasiądzie ponad 30 tysięcy osób.

 • Sting zagrał w Poznaniu

  Ponad 30 tysięcy osób wysłuchało największych przebojów Stinga, który wraz z londyńską Królewską Orkiestrą Filharmoniczną wystąpił w poniedziałek (20 września) na oficjalnym otwarciu Stadionu Miejskiego w Poznaniu - areny Euro 2012.

 • Chcesz zobaczyć Petera Gabriela na żywo? Mamy bilety!

  W naszym konkursie możecie wygrać bilety na koncert Petera Gabriela z orkiestrą, który odbędzie na finał Life Festival Oświęcim 2012 (13 maja).