• Informacje na temat:

  anna maria jopek styl

Artykuły na temat: anna maria jopek styl
 • Marcin Kydryński i Anna Maria Jopek: to już definitywny koniec ich miłości?

  Marcin Kydryński (49 l.) przez lata dbał o karierę żony, Anny Marii Jopek (46 l.). Jak twierdzi jeden z tygodników, od niedawna nie tylko życie prywatne wiodą oddzielnie, ale i zawodowe.

 • "Zaglądamy w głąb siebie"

  Anna Maria Jopek, po wydaniu w czerwcu 2005 roku anglojęzycznej płyty "Secret", już w październiku tego samego roku obdarowała fanów kolejnym pełnowymiarowym wydawnictwem. Płyta zatytułowana "Niebo(...)", opowiadają Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, współautorzy płyty.

 • Gwiazdy na pokazie Przybylskiego

  ..., i z t-shirtem. To jest chyba najbardziej elegancki i zarazem najbardziej komfortowy styl dla mężczyzny, a także dla kobiety" - powiedziała tancerka. Najnowszą kolekcję Przybylskiego obejrzeli także Anna Maria Jopek z Marcinem Kydryńskim, Beata Sadowska, Paulina Kurzajewska, Tomasz Jacyków, Marysia Niklińska, Sylwia Gliwa oraz Stefano Terrazzino.

 • Damy polskiej piosenki na płycie

  20 października w polskich sklepach pojawi się niezwykła płyta, zatytułowana "Ladies". Na albumie można usłyszeć czołowe rodzime wokalistki reprezentujące zgoła odmienne style muzyczne, m.in. Kasię Nosowską, Urszulę Dudziak i Anne Marię Jopek. Część dochodu ze sprzedaży krążka zasili konto fundacji Porozumienie Bez Barier Jolanty Kwaśniewskiej.

 • "Inżynier Mamoń zawsze zwycięża"

  W połowie czerwca 2005 roku ukazała się anglojęzyczna płyta Anny Marii Jopek, zatytułowana "Secret". Znalazły się na niej dobrze znane w Polsce utwory wokalistki, z tekstami przetłumaczonymi na angielski, a także cztery przeróbki znanych światowych przebojów. Oczywiście w tym zestawie nie mogło zabraknąć utworów ukochanego muzyka wokalistki, czyli Stinga. Jopek zaśpiewała więc "I Burn For You

 • "Nie ma żadnych ograniczeń"

  artyści, jak: Edyta Górniak, Peja/SLU, Nergal/ Behemoth, Anna Maria Jopek, Docent/ Vader, O.S.T.R. czy Agressiva 69. Niektórzy uważają, że był to milowy krok w zasypywaniu przepaści dzielących poszczególne

 • "Czas na muzykę": Jedynki i dwójki na perkusji

  Dariusz Henczel prezentuje, jak grać jedynki i dwójki na perkusji.

 • "Czas na muzykę": Jak należy trzymać pałeczki perkusyjne?

  Dariusz Henczel pokazuje, jak należy trzymać pałeczki perkusyjne w dłoniach.

 • Skalpel z Paszportem

  Wrocławski duet Skalpel został laureatem Paszportów "Polityki" w kategorii "Estrada". Nagrody tygodnika wręczono we wtorek, 10 stycznia, w warszawskim Teatrze Polskim. "Skalpel to europejska ekstraklasa w dziedzinie nowych brzmień" - czytamy w redakcyjnym opisie zwycięzców. Grupa pokonała nominowanych Marię Peszek i Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego, lidera formacji Pidżamy Porno i Strachy Na Lachy.

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.