• Informacje na temat:

  anna maria jopek z partnerem

Artykuły na temat: anna maria jopek z partnerem
 • ...w obronie Natalii Lesz, że jestem najbardziej znienawidzoną osobą w biznesie". "Pani Katarzyna Klich podczepia się teraz pod utalentowane artystki, jak Kasia Nosowska czy Anna Maria Jopek, pod(...) publiczność (...)". Dostaje się również Kasi Klich, z której partnerem, Jarosławem Płocicą, Kozyra toczy batalię w sądzie. Poszło o wpis na blogu, w którym Yaro sugerował, iż w radiu ZET grane są...

 • "Codziennie od zera"

  Wydany w połowie maja 2007 roku album "ID" Anny Marii Jopek to zbiór melodii powstałych na krawędzi kultur i gatunków muzycznych. W nagraniach wokalistkę i jej męża Marcina Kydryńskiego (zagrał na gitarze w większości utworów) wsparła czołówka światowego jazzu, współpracująca z m.in. Stingiem, Peterem Gabrielem czy Milesem Davisem.

 • Anna Maria Jopek w Hollywood

  Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki, Anna Maria Jopek, wystąpi wkrótce w Hollywood Bowl uważanej za jedną z najsłynniejszych scen świata.

 • "Inżynier Mamoń zawsze zwycięża"

  W połowie czerwca 2005 roku ukazała się anglojęzyczna płyta Anny Marii Jopek, zatytułowana "Secret". Znalazły się na niej dobrze znane w Polsce utwory wokalistki, z tekstami przetłumaczonymi na angielski, a także cztery przeróbki znanych światowych przebojów. Oczywiście w tym zestawie nie mogło zabraknąć utworów ukochanego muzyka wokalistki, czyli Stinga. Jopek zaśpiewała więc "I Burn For You

 • Fryderyki: Wilki górą

  We wtorek, 1 kwietnia, w Warszawie, już po raz dziewiąty wręczono "Fryderyki", nagrody polskiego przemysłu muzycznego. Grupie Wilki, który otrzymała najwięcej, bo aż sześć nominacji, przyznano tyle samo wyróżnień. Niespodzianką był z pewnością fakt, iż ani jednego "Fryderyka" - mimo pięciu nominacji - nie otrzymała Kasia Kowalska. Po dwa "Fryderyki" przypadły Annie Marii Jopek i Lechowi Janerce.

 • Muniek płacze nad sobą

  - Potrafię płakać nad sobą, kiedy mnie jakieś dzieło sztuki wzruszy. Nie uważam, że to jest jakieś niemęskie. W ogóle nie jestem typem maczo - mówi Muniek Staszczyk portalowi INTERIA.PL.

 • Sting: Są dodatkowe bilety!

  Do sprzedaży trafią dodatkowe wejściówki na otwarcie Stadionu Miejskiego w Poznaniu. 20 września z tej okazji koncert da Sting z orkiestrą symfoniczną.