• Informacje na temat:

  anna maria przybysz

Artykuły na temat: anna maria przybysz
 • "Prawo Agaty": Agata nie składa ślubów czystości

  Niebawem relacja łącząca Agatę (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota) zostanie wystawiona na ciężką próbę. A wszystko przez... Huberta (Bartek Świderski). Maria (Małgorzata Kożuchowska) wyląduje w Radomiu, a Dorota (Daria Widawska) narazi się na kłopoty małżeńskie. Co jeszcze wydarzy się w "Prawie Agaty", zdradza producent serialu Bogumił Lipski.

 • Fryderyki 2005: Sistars razy 10!

  W środę, 15 lutego, w Warszawie ogłoszono nominacje do Fryderyków 2005, nagród polskiego przemysłu płytowego. Liderem pod względem ilości otrzymanych nominacji jest grupa Sistars, która otrzymała ich aż 10. Po siedem nominacji otrzymali Hey i Maria Peszek, natomiast na Fryderyka w sześciu kategoriach szanse mają Lech Janerka oraz zespół Zakopower.

 • "Prawo Agaty": Agata i Marek pójdą na noże!

  Na balu adwokatów Iwona (Anna Dereszowska) rozdzieli Agatę (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota), a Dorota (Daria Widawska) pozwoli się uwodzić mecenasowi Tulińskiemu (Piotr Grabowski). Sprawdź szczegóły!

 • Kto dostanie Fryderyka?

  We czwartek, 30 marca, w południe, poznamy laureatów Fryderyków 2005, nagród polskiego przemysłu płytowego. Liderem pod względem ilości otrzymanych nominacji jest grupa Sistars, która otrzymała ich aż 10. Po siedem nominacji otrzymali Hey i Maria Peszek, natomiast na Fryderyka w sześciu kategoriach szanse mają Lech Janerka oraz zespół Zakopower. Przypomnijmy, że w tym roku nie odbędzie się gala

 • "Prawo Agaty": ​Czerska i Sułecki wracają!

  Gdy wszystkie znaki na niebie i ziemi zaczną wskazywać, że Agata (Agnieszka Dygant) i Marek (Leszek Lichota) ułożą sobie razem życie, do gry powrócą Hubert (Bartek Świderski) i Iwona (Anna Dereszowska)! Co to oznacza?

 • Natalia Kukulska o Opolu: "Zbyt oczywiste"

  "Tyle słońca w całym mieście", "Im więcej ciebie tym mniej" czy "Nic nie może wiecznie trwać" zabrzmią w amfiteatrze opolskim w koncercie "Życia mała garść" dedykowanym Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. W koncercie 3 czerwca wykonanych zostanie 16 utworów.

 • Upiorny charakter teściowej

  W tej rodzinie nic nie jest takie, jak być powinno. Seniorka rodu, babcia Ola, przyjmuje bowiem wizyty z zaświatów: - Bardzo często odwiedza ją duch teściowej, Heleny - mówi Anna Romantowska, która w serialu "Duch w dom" gra właśnie przybysza z tamtej strony.

 • Yach Film: Wybieramy najlepszy teledysk roku!

  Kto zrobił w Polsce najciekawszy teledysk muzyczny ostatnich 12 miesięcy? Odpowiedź na to pytanie poznamy 8 października w Gdańsku, w ostatnim dniu 15. Jubileuszowego Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Spośród ponad 190 zgłoszonych teledysków, najwięcej szans mają dokonania grupy Hey i Marii Peszek (po 5 nominacji) oraz Voo Voo, Sistars, Proletaryatu i Olafa Deriglasoffa (po 4 nominacje). Partnerem internetowym festiwalu jest INTERIA.PL.

 • “Prawo Agaty": Agata w ciąży, a Marek znajdzie sobie inną?

  Przybysz zaobserwuje u siebie niepokojące objawy i czym prędzej pobiegnie do apteki po test ciążowy. Jego pozytywny wynik zaskoczy ją samą. Tymczasem Dębski stworzy prawniczy dream team z Czerską (Anna Dereszowska), ale to nie ona zawróci mu w głowie. W relacjach między nimi nie będzie żadnych podtekstów erotycznych, tylko partnerstwo i pełen profesjonalizm. Ciepłe uczucia ze strony Marka...

 • June: Lipcowe gwiazdy

  Aż 27 utworów znalazło się na podwójnym albumie "July Stars" grupy June (premiera we wtorek, 8 maja). Wśród gości m.in. Kayah, Katarzyna Nosowska, Ania Dąbrowska czy Urszula Dudziak.