• Informacje na temat:

  anna maria wesołowska i rodzina

Artykuły na temat: anna maria wesołowska i rodzina
 • Rodzinne tajemnice, które... zabijają

  Pogrzeb Anny (Anna Matysiak) będzie przeżyciem, jakiego Maria (Dorota Landowska) nie zapomni do końca swoich dni. Nie tylko dlatego, że zmarła dziewczyna była jej jedyną córką, ale głównie z powodu Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), który niespodziewanie wkroczy do kościoła z nakazem przekazania zwłok Anny patologom...

 • Gwiazda TVN doradzi ministrowi

  Znana z sądowego show w TVN łódzka sędzia Anna Maria Wesołowska będzie zaproszona do rady do spraw pokrzywdzonych przy ministrze sprawiedliwości.

 • Kolejne kasacje

  ..."Sędzia Anna Maria Wesołowska" i "Sąd rodzinny" znikają z anteny TVN-u. Co zobaczymy zamiast tych sądowych show?

 • 100 tys. zł kary dla telewizji TVN

  Karę w wysokości 100 tys. zł Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN za program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" z 2012 r. Według KRRiT w programie znalazły się drastyczne treści zagrażające małoletnim. 6,5 tys. zł kary ma zapłacić także radio Roxy FM.

 • Serialowe nowości w TVN

  ...kreatywna adaptacja australijskiego serialu "Packed to the Rafters". "Wesołowska i mediatorzy" od 1 września od poniedziałku do środy o godz. 20:50 Anna Maria Wesołowska powraca do TVN. Tym razem(...), zadośćuczynienia zamiast rewanżu i wybaczenia zamiast zemsty. Nikt lepiej niż Anna Maria Wesołowska i jej zespół młodych mediatorów nie pokaże, jak szukać sprawiedliwego i mądrego wychodzenia z konfliktów...

 • "Ukryta prawda" zamiast sędziów

  Spore zmiany szykuje dla swoich widzów TVN. Zamiast "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej" i "Sądu rodzinnego" już wkrótce będziemy oglądać nowy program - "Ukryta prawda".

 • Robert Lewandowski: Bliscy są przekonani, że będzie wspaniałym ojcem

  Młodzi, piękni, zakochani, odnoszący sukcesy. Do pełni szczęścia brakuje im już tylko... dziecka. Robert Lewandowski (28 l.) i jego żona Anna (28 l.) nie ukrywają, że marzą o zostaniu rodzicami. Zwłaszcza że wielu ich przyjaciół założyło już rodziny. Gdy ostatnio oboje uczestniczyli w urodzinach Agnieszki Szczurek-Wesołowskiej (27 l.), z czułością spoglądali na jej zaokrąglony brzuszek. Już...

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

 • ...widziałam wnuka. Napisałam do córki, że przyjeżdżam i chciałam się widzieć z nią i chciałam z nią poważnie porozmawiać, bo rodzina to nie jest układ towarzyski. To jest wspieranie się w trudnych(...) dojrzałą kobietą i potrzebują tych pieniędzy. Na wszystko. Nie zasłużyłam na to, żeby być osobą samotną. Mam przyjaciół, ale to nie jest rodzina" - kończy gorzko Iza.

 • Co nowego w "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w pierwszych dwóch tygodniach października z pewnością nie umkną uwadze widzów. Uciekająca panna młoda, świeżo upieczeni rodzice, małżeństwo po zdradzie... A to dopiero początek zwrotów akcji, które nas czekają.

Dyskusje na temat: anna maria wesołowska i rodzina
 • Re: W USA skasowano 39 seriali!

  MIEŚCIE i było to PRAWDZIWE UCZUCIE o czym BLONDYNKA poinformowała SĄD RODZINNY gdzie SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA pełniąca DYŻUR wyda wyrok i stwierdzi w nim, że OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA daleka DROGA(...) robi się sielankowa prawie FAMILIADA na, której RODZINKA.PL będzie grillować kiełbaski, które NOŻEM I WIDELCEM zje RODZINA ZASTĘPCZA a następnie wykryje, że w powietrzu wisi ŚLUBNA GORĄCZKA i to wszystko