• Informacje na temat:

  anna maria wesołowska koniec programu

Artykuły na temat: anna maria wesołowska koniec programu
 • Serialowcy pożegnali wakacje!

  Wakacje niestety dobiegają końca! W ostatni piątek sierpnia, na wielkiej imprezie zorganizowanej z okazji inauguracji nowego sezonu programu Dzień Dobry TVN, z sezonem urlopowym żegnały się znane z seriali gwiazdy i gwiazdki.

 • Co nowego?

  Marty (Joanna Jabłczyńska) nie mają końca. Młoda Konarska, która wie o jego uzależnieniu od narkotyków, stanowi duże zagrożenie. Dlatego Marcin udaje się do szefa i mówi mu, że Marta nieprofesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Jako dowód pokazuje mu kasetę z ostatnim odcinkiem programu w wersji sprzed montażu. Utrzymuje, że Marta chciała puścić na antenę program w takiej formie. Zaraz po tym...

 • Telekamery 2013: Kto zdobędzie statuetkę?

  Tegoroczna gala Telekamer "Tele Tygodnia" zbliża się wielkimi krokami. 11 marca gwiazdy otrzymają statuetki po raz szesnasty. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Anna Dereszowska, Jarosław Kret i Alicja Węgorzewska.

 • Co wydarzy się "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w ostatnim tygodniu października i w pierwszym tygodniu listopada z pewnością nie umkną uwadze widzów. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem po najważniejszych wątkach, jakie zobaczymy w najbliższym czasie.

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.