• Informacje na temat:

  anna maria wesołowska serial

Artykuły na temat: anna maria wesołowska serial
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska, jakiej nie znacie!

  ...wróciła na antenę. Anna Maria Wesołowska uważa, że serial, w którym występuje wpłynął na losy wielu osób. Opowiedziała nam o wartościach misyjnych i edukacyjnych programu. - Spotykam rodziców, którzy mi(...) wariactwa, które na planie filmowym zdarzają się często. Autorytet prawny, kobieta wielu talentów, która od lat propaguje wiedzę o sądach wśród dzieci i młodzieży. Anna Maria Wesołowska szerszej...

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska wyjawiła sekret sprzed lat!

  Sędzia Anna Maria Wesołowska (65 l.) w ostatnim wywiadzie dla nas zdradziła, z jakimi problemami musiała się zmierzyć po przyjęciu roli w serialu TVN-u. Ukrywała to przez wiele lat!

 • Trzy seriale łączą siły

  W połowie kwietnia bohaterowie trzech seriali - "Detektywi", "W11 Wydział Śledczy" oraz "Sędzia Anna Maria Wesołowska" - połączą swoje siły w jednej sprawie. Co się wydarzy?

 • "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wraca na antenę!

  Jesienią po 8 latach przerwy na antenę wraca Sędzia Anna Maria Wesołowska. W każdym odcinku widzowie będą mogli zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia. Nie zabraknie również znanych i lubianych z poprzednich sezonów, prokuratorów oraz obrońców.

 • Uczy, jak chronić dzieci

  Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wprowadza Polaków w świat przepisów prawnych. Obecnie słynna pani sędzia ruszyła w kraj: edukuje dzieci i młodzież, m.in. jak być bezpiecznym w sieci, przestrzega też rodziców przed zagrożeniami.

 • "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wraca do telewizji!

  Kontynuację serialu wyemituje stacja TTV.

 • "BrzydUla" wróci do ramówki

  Stacja TVN wstrzyma nadawanie "BrzydUli" tylko na dwa tygodnie. Serial wróci do ramówki 5 stycznia, po "trudnym reklamowo" świątecznym okresie.

 • "Sędzia Anna Maria Wesołowska": Przeżyła dramat, wylał się na nią hejt!

  Anna Maria Wesołowska, której serial scripted-docu po 8 latach wrócił na antenę, była gościem "Dzień dobry TVN". Sędzia podzieliła się z widzami bardzo osobistymi wspomnieniami...

 • 100 tys. zł kary dla telewizji TVN

  Karę w wysokości 100 tys. zł Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN za program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" z 2012 r. Według KRRiT w programie znalazły się drastyczne treści zagrażające małoletnim. 6,5 tys. zł kary ma zapłacić także radio Roxy FM.

Wideo na temat: anna maria wesołowska serial
 • "Anna Maria Wesołowska": Gwiazda programu o powrocie po 8 latach. Tęskniła?

  Serial "Sędzia Anna Maria Wesołowska" był emitowany przez telewizję TVN od 2006 do 2011 roku, doczekał się 634 odcinków. Czy Anna Maria Wesołowska tęskniła za telewizją?

 • Anna Maria Wesołowska wspomina zmarłego męża

  Autorytet prawny, kobieta wielu talentów, która od lat propaguje wiedzę o sądach wśród dzieci i młodzieży. Anna Maria Wesołowska szerszej widowni kojarzy się głównie z serialem telewizyjnym. Pani Anna ma dwie córki, które poszły w jej ślady i również skończyły studia prawnicze. Ma także pięcioro wnucząt. - Z wnukami chciałabym spędzać każdą wolną chwilę. Wspólnie śpiewamy, wygłupiamy się

Dyskusje na temat: anna maria wesołowska serial