• Informacje na temat:

  anna matysiak poznań

Artykuły na temat: anna matysiak poznań
 • "Barwy szczęścia": Ramona z "Klanu" pojawi się w "Barwach szczęścia"!

  Wkrótce w „Barwach szczęścia” pojawi się tajemnicza Kiksa. Dziewczyna okaże się... złodziejką plądrującą mieszkania naiwniaków umawiających się na seks z atrakcyjnymi użytkowniczkami serwisów randkowych. W tej roli zobaczymy zmienioną nie do poznania Annę Matysiak, czyli Ramonę z „Klanu”.

 • ​"Klan": Szok! Aborcja u Lubiczów!

  Ramona (Anna Matysiak), dla której Jasiek (Paweł Grządziel) stracił głowę, usunie ciążę! Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Ramona marzy o lepszym życiu

  Ostatnio zszokowała wszystkich przyznaniem się do stosowania drakońskiej diety. Choć te czasy ma już za sobą, nadal olśniewa szczupłą figurą. Anna Matysiak zdradza również, jak czuje się na planie najstarszej polskiej telenoweli.

 • "Klan": Jasiek będzie miał nową dziewczynę? Izabela Zwierzyńska dołączyła do obsady „Klanu”!

  Jasiek (Paweł Grządziel) i Ramona (Anna Matysiak) znów będą razem, ale zrobią wszystko, by rodzice chłopaka nie dowiedzieli się o tym. Aby uśpić podejrzenia Beaty (Magdalena Wójcik), poproszą jedną z koleżanek Ramony, żeby udawała... dziewczynę młodego Rafalskiego!

 • "Klan": Jasiek zerwie kontakty z rodzicami przez Ramonę?

  Jasiek (Paweł Grządziel) zacznie rozważać, czy nie zerwać kontaktów ze swoimi rodzicami - Beatą (Magda Wójcik) i Piotrem (Jacek Borkowski). Powód? Nieszanowanie jego wyborów i traktowanie go jak gówniarza. Młodego Rafalskiego najbardziej zdenerwuje jednak nazwanie Ramony (Anna Matysiak) głąbem bez wykształcenia. Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Ramona wpije się w usta Jaśka!

  W końcu spełni się wielkie marzenie Jaśka (Paweł Grządziel), bo Ramona (Anna Matysiak) namiętnie go pocałuje. Monika (Izabela Trojanowska) za wszelką cenę będzie chciała poddać się operacji plastycznej, a Małgosia (Suzanna von Nathusius) powie psychologowi sądowemu, że woli mieszkać z ojcem (Tomasz Bednarek) niż z matką (Magdalena Wójcik). Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Szok! Dominika uwiedzie... Jaśka!

  Dominika (Anna Janik) zwierzy się Kamili (Martyna Kowalik), że poznała na uczelni świetnego faceta. - Chciałabym go złowić, ale ma dziewczynę - westchnie, nie zdając sobie sprawy z tego, że chłopak, który wpadł jej w oko, to jej... siostrzeniec. Postanowi zaprosić Jaśka (Paweł Grządziel) na parapetówkę!

 • Rodzinne tajemnice, które... zabijają

  Pogrzeb Anny (Anna Matysiak) będzie przeżyciem, jakiego Maria (Dorota Landowska) nie zapomni do końca swoich dni. Nie tylko dlatego, że zmarła dziewczyna była jej jedyną córką, ale głównie z powodu Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), który niespodziewanie wkroczy do kościoła z nakazem przekazania zwłok Anny patologom...

 • "Klan": Jerzy odkryje, że Dominika spotyka się z Jaśkiem!

  Dominika (Anna Janik) wyzna ojcu, że spotkała chłopaka, z którym chciałaby związać się na dobre i na złe. Postanowi przedstawić Jerzemu (Andrzej Grabarczyk)... Jaśka (Paweł Grządziel).

 • "Klan": Agata i Jacek powiedzą sobie "tak"!

  ...: - Może też tak się chajtniecie z Ramoną (Anna Matysiak)? Jasiek ostro zareaguje na jej słowa, prosząc, by dała mu spokój. Niezbyt miłe zachowanie Małgosi nie będzie jednak wynikać z niechęci do ojca(...) osobą, której nie udzieli się podniosły nastrój uroczystości, okaże się córka Jacka, Małgosia (Suzanna von Nathusius). Mimo ogromnej sympatii, jaką darzy Agatę, uzna, że pomysł zorganizowania ślubu...

Wideo na temat: anna matysiak poznań
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...