• Informacje na temat:

  anna milewska czy ma dzieci

Artykuły na temat: anna milewska czy ma dzieci
 • Anna Milewska: Nasza miłość wciąż trwa

  Kiedy Andrzej Zawada jechał na górską wyprawę, Anna Milewska (87 l.) umierała ze strachu. Zawsze wracał. Pokonały go nie góry, ale choroba. Śmierć męża była dla niej szokiem. Pocieszenie znalazła(...) przyjmuję. O tym, jak pani poznała Andrzeja Zawadę, krążą legendy. Rzeczywiście to była miłość od pierwszego wejrzenia? O tak! Uczucie spadło na mnie nagle. To było jak uderzenie pioruna. Poznaliśmy...

 • "Prosto w serce": Mucha wybaczy matce?

  Wkrótce poznamy całą prawdę na temat Elżbiety Milewskiej (Agnieszka Wosińska), biologicznej matki Moniki (Anna Mucha).

 • Anna Mucha będzie mamą!

  Anna Mucha, czyli Monika Milewska z "Prosto w serce", ma powody do radości. Za kilka miesięcy zostanie mamą!

 • Czy dojdzie do ślubu Artura?

  Pojawią się jednak pewne przeszkody z... mężem panny młodej na czele! Przypomnijmy, że aby móc adoptować trójkę dzieci z sierocińca, Artur zdecydował się na ślub z Konstancją. Tym samym zrezygnował z miłości do Moniki (Anna Mucha). Ot, poświęcenie w imię dobra dzieciaków. Intryga Kuby Tymczasem Kuba (Wojtek Rotowski), który nie przepada za Konstancją i nie chce, by została jego macochą...

 • Anna Mucha wraca do Mostowiaków!

  Wszystko wskazuje na to, że zaraz po urodzeniu dziecka Anna Mucha wróci do roli Madzi Marszałek w sadze rodu Mostowiaków. Dowód? Kilka dni temu wzięła udział w zdjęciach do nowej czołówki "M jak miłość". Mamy zdjęcia!

 • Sekret Elżbiety wyjdzie na jaw

  Wkrótce poznamy całą prawdę na temat Elżbiety Milewskiej (Agnieszka Wosińska), biologicznej matki Moniki (Anna Mucha).

 • Zostań moją mamusią!

  To będzie niezwykle wzruszający moment dla Moniki Milewskiej (Anna Mucha): oto mała Hania (Amelia Gontarczuk) zapyta ją bez owijania w bawełnę, czy nie zechciałaby zostać jej mamusią.

 • W poszukiwaniu matki Moniki

  Wkrótce Monika (Anna Mucha) postanowi poznać prawdę o swojej biologicznej matce. Pomoc w odszukaniu Elżbiety Milewskiej (Agnieszka Wosińska) zaoferuje jej Artur (Filip Bobek).

 • "Adoptuj całą trójkę"!

  Tę radę usłyszy Artur (Filip Bobek) z ust uczuciowej Moniki (Anna Mucha). Czy za namową bokserki zdecyduje się przysposobić rodzeństwo z sierocińca?

 • Nieplanowana ciąża skłoni ją do powrotu

  Monika (Anna Mucha) nie zrobi kariery w Las Vegas, bo... zostanie mamą! Zamieni rękawice bokserskie na pieluchy. I jest z tego powodu szczęśliwa.

Wideo na temat: anna milewska czy ma dzieci
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.