• Informacje na temat:

  anna minister sportu

Artykuły na temat: anna minister sportu
 • Anna Gzyra: Prawdziwa miłość sama ją znalazła

  Anna Gyzra (31 l.) jest szczęśliwa, że ma u swojego boku kogoś, kto ją uzupełnia.

 • Christopher Doyle kręci w Polsce

  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu "Izolator", inspirowanego historią zabójstwa byłego ministra sportu, Jacka Dębskiego. Reżyserem jest Australijczyk Christopher Doyle.

 • ...46-letnia Anna Kalata , była minister pracy i polityki społecznej oraz uczestniczka 12. edycji "TzG", zdradziła ze szczegółami, w jaki sposób pozbyła się 38 kg! "Mniejsze porcje, a częściej" - tłumaczy.

 • Uniwersalny "Izolator"

  Film "Izolator", inspirowany historią zabójstwa b. ministra sportu Jacka Dębskiego, to opowieść uniwersalna; postać Dębskiego nie jest w nim przywołana - powiedział w poniedziałek reżyser filmu, Christopher Doyle.

 • To bez wątpienia autorki jednego z najgłośniejszych skandali tego roku. Janina D. (żona byłego ministra sportu) i Monika G., aktualna żona Roberta Janowskiego,...

 • Przybylska gra prostytutkę

  W Warszawie zakończyły się zdjęcia do filmu "Izolator" Christophera Doyle'a, opartym luźno na historii morderstwa byłego ministra sportu - Jacka Dębskiego. Jedna z głównych ról przypadła Annie Przybylskiej.

 • ...niemal każdy. Wszystko dzięki jej zamiłowaniu do amerykańskich futer, za które nie lubiła płacić. Niestety, podczas tego typu "zakupów" wpadła wraz z żoną byłego ministra sportu. Panie trafiły za...

 • Reżyserka "Nad życie" ze Złotym Wawrzynem

  Anna Plutecka-Mesjasz - reżyserka filmu "Nad życie", inspirowanego biografią znanej siatkarki Agaty Mróz, została nagrodzona przez Polski Komitet Olimpijski Złotym Wawrzynem 2012.

 • "Nienawidzi swego zawodu i chce zmienić swoje życie"

  Anna Przybylska (29 l.) zagra w najnowszym polskim thrillerze politycznym ekskluzywną call-girl, kochankę Ernesta - osoby wzorowanej na postaci zamordowanego przed siedmioma laty ministra Jacka Dębskiego. Przybylska wcieli się w postać Ojki, która w filmie wzorowana jest na Halinie G. - "Ince", odsiadującej ośmioletni wyrok za współudział w zabójstwie.

 • Rusza "Taniec z gwiazdami"!

  Superniania, gwiazda estrady, a może bokserski mistrz? Kto wygra 12. edycję "Tańca z gwiazdami"?

Wideo na temat: anna minister sportu
 • Minister

  W środku nocy francuskiego ministra transportu - Bertranda Saint-Jeana (Oliver Gourmet - "Chłopiec na rowerze", "Nic do oclenia" i "Czarna Wenus") budzi jego sekretarka. Do rowu w ośnieżonych Ardenach wpadł autobus z dziećmi. Jest kilka śmiertelnych ofiar. Minister nie ma wyjścia, musi jechać na miejsce tragedii. W ten sposób polityk uruchamia szalony wir nieoczekiwanych zdarzeń, które wymagają szybkich i przemyślanych decyzji. Aby przetrwać w brutalnym świecie polityki, trzeba działać...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.