• Informacje na temat:

  anna monika

Artykuły na temat: anna monika
 • Monika Zamachowska przechodzi ciężkie chwile!

  Monika Zamachowska (44 l.) wciąż nie wie, jaka przyszłość czeka ją w TVP. Aktualnie ma jednak większe zmartwienie...

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Monika Olejnik krytykuje tabloidy

  Monika Olejnik skrytykowała tabloidy za zignorowanie prośby rodziny Anny Przybylskiej o nierobienie zdjęć podczas pogrzebu aktorki. Dziennikarka skomentowała również niedyskretne zachowanie lekarza Dariusza Zadrożnego.

 • Monika Zamachowska i Anna Popek walczą o pracę! "Ocaleje tylko jedna"

  W TVP coraz głośniej mówi się o tym, że nowa szefowa śniadaniówki, Bernadetta Bieszczanin szykuje się do przeprowadzenia czystki w programie. Zagrożone są przede wszystkim Monika Zamachowska i Anna(...) Radziszewska" - zdradza tabloidowi osoba pracująca przy programie. Utrata fuchy w śniadaniówce dla obu byłaby istnym dramatem, bowiem jest to ich główne źródło dochodu! Monika ma do tego na utrzymaniu dwoje...

 • Anna Wendzikowska: Podwójna mama

  W styczniu Anna Wendzikowska urodziła córeczkę. Piękna dziennikarka nie planuje jednak długiego urlopu macierzyńskiego.

 • "M jak miłość": Powrót babci Moniki

  Niebawem Monika (Anna Wendzikowska) zdoła przekonać Andrzeja (Krystian Wieczorek), że powinni zatrudnić w firmie dodatkowego prawnika i nie blokować etatu dla Marty (Dominika Ostałowska), skoro ta na razie nie wraca do kraju. Okaże się za to, że babcia Moniki (Magdalena Zawadzka) wróciła na dłużej do Polski, by pomóc w opiece nad prawnuczką. Starsza pani zacznie wtrącać się do życia Moniki...

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Monika Zamachowska zazdrosna o Zbyszka! Ma powody?

  Monika Zamachowska (43 l.) coraz częściej towarzyszy Zbyszkowi (54 l.) podczas wyjazdowych spektakli. Czy ma powody, by nie odstępować go ani na krok?

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Monika i Zbigniew Zamachowscy: Ich małżeństwo dobiega końca?!

  Choć Monika (44 l.) i Zbigniew (54 l.) Zamachowscy ciągle się kochają, ogień namiętności w ich małżeństwie przygasa. Piętrzą się za to życiowe problemy. Czy je rozwiążą?

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

Zdjęcia na temat: anna monika
 • Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z serialu "M jak miłość"
 • Monika (Anna Mucha) z serialu „Prosto w serce”
Wideo na temat: anna monika
 • "M jak miłość": Anna Wendzikowska wraca na plan

  Staram się dobrze łączyć oba moje zawody – mówi gwiazda TVN. Na co dzień pracuje jako dziennikarka zajmująca się tematyką filmową, co pewien czas staje jednak przed kamerą również jako aktorka. W tym roku ponownie wcieli się w postać Moniki w serialu „M jak miłość”.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • "Singielka": Anna Oberc o roli w serialu

  Anna Oberc, grająca rolę Moniki w serialu "Singielka", zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej ekranowej postaci. Aktorka wyznała, że w życiu prywatnym bardzo rzadko zdarzało się jej bywać singielką.

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna monika