• Informacje na temat:

  anna mucha cykli

Artykuły na temat: anna mucha cykli
 • Cichopek rusza w tournee po Polsce z cyklem warsztatów

  Aktorka pracuje bez wytchnienia na planie serialu "M jak miłość", starając się nakręcić jak najwięcej scen przed rozwiązaniem. Scenarzyści nie przewidują bowiem życiowych zmian u jej bohaterki. Aktorka planuje również wystartować z blogiem, na którym będzie dzielić się z innymi kobietami swoimi spostrzeżeniami na temat dzieci i macierzyństwa (podobnie jak Anna Mucha). We wrześniu natomiast...

 • Nowe oblicze Anny Muchy

  Anna Mucha podpisuje nowe kontrakty na role, prowadzenie warsztatów aktorskich oraz festiwali, a w przerwie w pracy... przemeblowuje życie z ukochanym.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #61

  ..." . Wideo możecie zobaczyć tutaj . Aktualizacja #53 [28 lutego]: Na 8 maja zaplanowano premierę miniserialu "The EDDY" . W jednej z głównych ról - Joanna Kulig. Zapowiedź . Więcej o serialu(...) nie jest OK" ( tu ), do obsady "Wiedźmina dołączyła nowa aktorka (więcej tutaj ), "Altered Carbon" ma nowy teaser ( tutaj ). Jennifer Esposito dołączyła do obsady serialu "Inventing Anna...

 • Anna Mucha w "Playboyu"

  We wtorek, 30 marca, w kioskach pojawił się nowy numer miesięcznika "Playboy" z Georgią Karabinis na okładce, a wraz z nim wiosenne zmiany wśród felietonistów.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...wewnętrznym demonom. W rolach głównych występują Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Minka Kelly, Ryan Potter, Seamus Dever. Grace i Frankie, Star Trek: Discovery, The Punisher(...) w oparciu o powieści "The Marmalade Files" oraz "The Mandarin Code" autorstwa Chrisa Uhlmanna i Steve'a Lewisa. Główną bohaterką jest Harriet Dunkley, dziennikarka polityczna. Kobieta wpada na ślad...

 • Wystartowała Moskwa

  Obraz "Nadzieja" Stanisława Muchy znalazł się wśród 20 dzieł zakwalifikowanych do konkursu głównego rozpoczętego w czwartek 29. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie.

 • Małe skandale na festiwalu w Gdyni

  W poniedziałkowy wieczór, 11 września, oficjalnie otwarto 31. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Mimo że pierwsze projekcje rozpoczęły się już w poniedziałek rano, to najwięcej mówiło się nie o wyświetlanych obrazach, lecz o filmach, które w ostatniej chwili zostały wycofane z programu gdyńskiej imprezy. Chodzi o "Strajk. Bohaterka z Gdańska" Volkera Schloendorffa oraz "Dublerów" Marcina Ziębińskiego. Wiele emocji wzbudziły też... plecy Anny Muchy.

 • Faith No More: Polscy fani zbierają... kwiaty

  Na jedynym koncercie w Polsce wystąpi w środę (4 lipca) w Poznaniu zespół Faith No More. Występ kalifornijskiej grupy będzie najważniejszym koncertem tegorocznego Malta Festival Poznań.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Niezależne kino w Radomiu

  Festiwal kina niezależnego, pokazy filmów i warsztaty dla młodych filmowców odbędą się w Radomiu od 1 do 7 czerwca w ramach Ogólnopolskich Spotkań Filmowych "Kameralne Lato".