• Informacje na temat:

  anna mucha filmy

Artykuły na temat: anna mucha filmy
 • Anna Mucha: Nieoczekiwana zmiana miejsc!

  Kobieta pracująca żadnej pracy się nie boi. Anna Mucha może pochwalić się już 30-letnią aktywnością zawodową.  Po raz pierwszy stanęła przed kamerą w 1989 roku na planie samego mistrza Andrzeja Wajdy(...) widzów przed ekranem. Po drodze Anna Mucha zdążyła zagrać u Spielberga w „Liście Schindlera”, ponownie u Wajdy w „Pannie Nikt”. Zajmowała się konferansjerką.  Do historii przeszły jej komentarze na 31

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Anna Mucha reżyserką!

  Anna Mucha podjęła wyzwanie zrobienia filmu zgodnie z wymogami konkursu "Bierzcie i Kręćcie". Realizując 10-minutowych "Wędrowców", udowodniła, że wystarczy pomysł, ekipa i zapał.

 • Osiem premier! Widowiskowa Wielkanoc w Canal+

  Osiem spektakularnych premier filmowych w cztery dni. W wielkanocny weekend widzowie będą mogli zobaczyć wysokobudżetowe hity kinowe, takie jak "Transformers: Wiek zagłady", produkcje dla dzieci, m.in. "Rodzinka nie z tej Ziemi" oraz filmy o tematyce religijnej, w tym "Syn Boży" czy "Karol, który został świętym".

 • Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Od najmłodszych lat wpaja się nam, że wykształcenie to jeden z najważniejszych aspektów życia, a bez niego nic nie osiągniemy. Czy aby na pewno? Młynarska, Barrymore, Mucha, Cichopek i Depp - te gwiazdy pokazują, że bez papierka, a jedynie ciężką pracą, da się zdziałać naprawdę wiele!

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Poprowadzą warsztaty filmowe dla młodzieży

  Antoni Królikowski, czyli Marcin Polak z "Ja to mam szczęście!", i Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", poprowadzą warsztaty filmowe dla młodzieży podczas 5. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych "Kameralne Lato" w Radomiu.

 • KFF: 20 filmów powalczy o Złoty Róg

  Poskromić lwa, zwanego życiem - 20 filmów startuje w konkursie filmów dokumentalnych 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

 • Lubi swoją samotność

  Madzia Marszałek znowu będzie częstym gościem w życiu bohaterów "M jak miłość". Grająca ją Anna Mucha, choć jest bardzo zajętą mamą małej Stefanii, wróciła na plan.

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

Zdjęcia na temat: anna mucha filmy
Wideo na temat: anna mucha filmy
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Zjazd absolwentów

  Nagroda FIPRESCI na 70. MFF w Wenecji i główna nagroda w Konkursie Filmy o Sztuce 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Pomiędzy fabułą, dokumentem a performansem. Znana z kontrowersyjnych akcji szwedzka artystka Anna Odell była prześladowana w szkole przez rówieśników. 20 lat później nie została zaproszona na zjazd absolwentów. Realizuje więc jego rekonstrukcję ze swoim udziałem. To jednak połowa projektu. Następnie Odell postanawia skonfrontować się z oprawcami.

Dyskusje na temat: anna mucha filmy
 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha nie waha się używać... ciała

  Anna Mucha to bardzo dobra aktorka. Co za bzdety tu niektórzy piszą. A co miałą robic, grac w 5 serialach na raz, jak co niektórzy./ Juz jako małą dziewczynka zagrała w "Liscie Schindlera" i spisała sie swietnie. Do tego inne filmy, jako nastolatka. A przy tym fajna babka, sympatyczna.

 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha chce celebrować swą czterdziestkę przez okrągły rok!

  Mnie gra takich aktorek jak mucha przypomina szkolne przedstawienia. Jak chce się podelektować grą aktorską to oglądam filmy przede wszystkim amerykańskie.

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  Aniu!jesteś świetna, wspaniale grasz -bardzo naturalnie.Prawdziwa z Ciebie profesjonalna aktorka-brawo!Nawet nie wiesz jaką piękną tworzycie parę z Filipem.Wielka szkoda,że tylko na ekranie jesteście parą..Zawsze oglądam filmy z Tobą z prawdziwą przyjemnością.

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  Ania jestem twoją fanką i gratuluję twojej Małej pociechy. Oglądałam wszystkie twoje filmy i są fantastyczne . I mam nadzieje że za niedługo będziesz występowała w kolejnym filmie . Życzę tobie i twojej córuni szczęścia i żeby była tak samo utalentowana. POWODZENIA JAKO MAMA:D WIKTORIA ..........................

 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha i Tomasz Karolak będą oceniać... biznesmenów!

  Ale poziom TVP coraz wyższy, płać abomnament a nie ma co oglądać. Te programy to żenada, te filmy to samo. Ciągle puszczają powtórki - a jak człowiek obejrzy to jeszcze najlepiej te stare programy i filmy bo się przynajmniej szczerze uśmieje...

 • Re: "Mroczki i Cichopki" - postrach seriali

  tylko anna mucha nie pasuje do tej kategorii - to świetna aktorka, która zagrała w innych filmach - prawdziwych, kinowych produkcjach - cisza zapanowała gdy przestała upubliczniać swoje zycie(...), a prawdziwych aktorów, którzy nie mają ochoty się wygłupiać spycha w cień...:( to jest prawdziwa zenada - pokazują nam filmy, w których aktorami moglibyśmy być my sami - bez zbędnego jak się okazuje