• Informacje na temat:

  anna mucha gdzie mieszka

Artykuły na temat: anna mucha gdzie mieszka
 • Mieszkająca w Stanach aktorka serial owa, nie przepuści żadnej okazji, by "dowalić" rodakom. "Dotarło do mnie, że my, Polacy, na co dzień bywamy wobec siebie szczodrzy, jeśli chodzi o zazdrość, zawiść i pretensje" - mówi w jednym z wywiadów. Swoją teorię podpiera dowcipem...

 • "Ten satanizm nie jest dziecinny"

  Zespół Hate należy do ścisłej czołówki polskiego death metalu. W maju 2007 roku grupa ta powróciła z ogólnopolskiej trasy Rebel Angels Tour, gdzie w roli headlinera cieszyła się bardzo dobrym(...) o wszystkim, co jest związane z zespołem, przed krakowskim koncertem w ramach trasy Rebel Angels Tour, z jego liderem Adamem The First Sinnerem rozmawiała Anna Grzegożek.

 • Kto wsiądzie na karuzelę... cooltury?

  Anna Mucha, czyli Monika Milewska z "Prosto w serce", już w najbliższy weekend wsiądzie na karuzelę. To nie żart! Ania będzie jedną z wielu gwiazd festiwalu Karuzela Cooltury w Świnoujściu.

 • Jaki będzie ich "Taniec z gwiazdami"?

  Jakiś czas temu nikt by nie uwierzył, że Natasza Urbańska została gospodynią 13. edycji "Tańca z gwiazdami", a Janusz Józefowicz - jurorem.

 • W poszukiwaniu matki Moniki

  Wkrótce Monika (Anna Mucha) postanowi poznać prawdę o swojej biologicznej matce. Pomoc w odszukaniu Elżbiety Milewskiej (Agnieszka Wosińska) zaoferuje jej Artur (Filip Bobek).

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • Gwiazdy "M jak miłość" w "Koglu-moglu 3"!

  ...dołączyli: Maciej Zakościelny, który wcieli się w rolę dorosłego Piotrusia Wolańskiego, Katarzyna Skrzynecka, a także znani z "M jak miłość": Anna Mucha, Mikołaj Roznerski  Małgorzata Rożniatowska oraz(...) w życiu", "Tylko mnie kochaj" czy "Nie kłam kochanie" oraz seriali "M jak miłość", "Złotopolscy" czy "Kryminalni". W nowej produkcji powrócimy do wsi Brzózki, gdzie po rozwodzie wraz z matką nadal...

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • ...temu podczas wypowiedzi publicznej z jej ust padły słowa: "To gdzie w tym roku odbywa się Festiwal Filmowy w Cannes?". Okazuje się, że Justyna Steczkowska to nie tylko ekspertka muzyczna, ale(...) i swoje mają za uszami, stwierdził, że podczas bitwy pod Cedynią w 972 roku wojska Mieszka I wykorzystywały dzieci jako żywe tarcze! "My, Polacy, nie mówimy o sobie źle. Jest Skrzetuski, Wołodyjowski...

 • "Nie jestem pazerny"

  Tede już od dziesięciu lat zaskakuje swoich fanów. Czy to doborem współpracowników, ostatnio głównie spoza rapowego światka, czy nielegalnymi akcjami pod kryptonimem DJ BUHH, czy też występami w telewizyjnych programach, które z hip-hopem niewiele mają wspólnego. Ostatnio Tede wydał nową płytę, zatytułowaną "Notes". Rozmowa: Keb (Czyste Słowa)

Dyskusje na temat: anna mucha gdzie mieszka