• Informacje na temat:

  anna mucha grudzień 2011

Artykuły na temat: anna mucha grudzień 2011
 • Czego mi życzyć? Oby tak dalej!

  Anna Mucha rok temu zrealizowała film dokumentalny "Wędrowcy. Wigilia 2010". Telewizja Polska wyemituje go w tym roku w grudniu. Czego możemy się spodziewać?

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Na DVD już od 27 maja

  Serial "Prosto w serce" ukaże się po raz pierwszy jako wydanie DVD. Produkcja trafi na sklepowe półki już 27 maja 2011 roku.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Prosto w serce" gorsze od "Majki"

  Emisja serialu w telewizji TVN rozpoczęła się 23 grudnia 2010 roku i zakończyła dokładnie po roku - 23 grudnia 2011. Według danych pochodzących z firmy Nielsen Audience Measurement, podczas prezentowania "Prosto w serce" stacja miała 19,8 proc. udziału w rynku i przegrywała tylko z TVP 1 (25,3 proc.). Jak podaje press.pl, cennikowe wpływy reklamowe TVN z reklam wokół serialu wyniosły 104,3 mln zł...

 • Muchę obejrzało 2,6 mln widzów

  Tuż przed świętami telewizja TVN wyemitowała pilotażowy odcinek nowego serialu z Anną Muchą i Filipem Bobkiem w rolach głównych - "Prosto w serce", który przed telewizorami zgromadził blisko 2,6 mln widzów.

 • Wszystko może się zdarzyć

  ...prosto w serce, nie da się zniszczyć rodzącego uczucia. Serial udowodni, że wszystko to, co zdaje się być początkowo niemożliwe, może się wydarzyć - w Monice (Anna Mucha), sierocie utrzymującej się do(...) obejrzeniu są jak najbardziej pozytywne. Anna Mucha sprawdziła się w nowej roli, a Filip Bobek z powodzeniem starał się trzymać z daleka od swojej niedawno zagranej postaci Marka Dobrzańskiego z "BrzydUli...

 • Czego mi życzyć? Oby tak dalej!

  Anna Mucha rok temu zrealizowała film dokumentalny "Wędrowcy. Wigilia 2010". Telewizja Polska wyemituje go w tym roku w grudniu. Czego możemy się spodziewać?

 • Spada popularność Dody i Urbańskiej

  ...okładkach pojawiła się Anna Mucha. Wśród mężczyzn w czołówce uplasował się Janusz Józefowicz (8 okładek), Robert Janowski (7 okładek) i Kuba Wojewódzki (7 okładek).(...) pięćdziesięciu kolorowych magazynów pod kątem występowania znanych twarzy oraz sposobu przyciągania czytelników. Grudzień należał do Kożuchowskiej (śmierć jej serialowej bohaterki Hanki Mostowiak), listopad...

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.