• Informacje na temat:

  anna mucha kot

Artykuły na temat: anna mucha kot
 • Anna Mucha ma co świętować! Udało się!

  Udało się! Radosne wieści z życia aktorki! Anna Mucha (38 l.) ma co świętować - dostała rolę w 3. części „Kogla-mogla”. A dlaczego wybrano właśnie ją? Z tym wyjaśnieniem pospieszyła producentka.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Mucha nie może pochować kota

  Anna Mucha (32 l.) wciąż cierpi po stracie kota, który - jak napisała 5 sierpnia na swoim blogu - został otruty. Jest załamana, że nie będzie mogła należycie się z nim pożegnać...

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Mucha wzorem dla Polek?!

  ..."Przeprowadziliśmy wiele badań, pytając polskie kobiety, kto jest dla nich wzorem ambitnej i pięknej kobiety, z którą chciałyby się utożsamiać. Ania Mucha była faworytką" - mówi "Party" Jolanta Bigus(...), firmuje swoim nazwiskiem gadżety dla dzieci i jest twarzą samochodu.  Środowisko nie kryje do niej niechęci, twierdząc, że jest za stara, nie ma talentu (Wiesław Kot) i padła ofiarą własnych...

 • Mucha uczy aktorstwa

  Aktorka i jurorka You Can Dance Anna Mucha została ambasadorką festiwalu filmowego w Radomiu, który odbędzie się w dniach 28 czerwca-4 lipca. Impreza nosi nazwę 3. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato - Radom 2010".

 • Krytyk filmowy ostro o Annie Musze: Za stara i nie ma talentu!

  Wiesław Kot boleśnie rozprawia się z "talentem" tej znanej aktorki...

 • Trzebiatowska w nowym serialu

  Marta Żmuda Trzebiatowska zagra główną rolę w nowym serialu telewizyjnej Jedynki - "Chichot losu". O główną rolę starały się także Anna Mucha oraz Małgorzata Socha.

 • Zagra główną rolę!

  Powoli kompletuje się obsada nowego serialu "Chichot losu". Ma być to opowieść o młodej kobiecie, której życie zmienia nieoczekiwanie dwójka dzieci i ... kot. Fabuła serialu oparta została na niezwykle popularnej książce autorstwa Hanki Lemańskiej. "Cichot losu" ma być 13-odcinkowym serialem stacji TVP1. Prace nad filmem rozpoczynają się we wrześniu...

 • Odpadli z "You Can Dance"!

  W tanecznym show z odcinka na odcinek jest coraz więcej emocji. W środę, 28 kwietnia, tancerze zaskoczyli widzów interpretacją jednego z dzieł Fryderyka Chopina. Z rywalizacji odpadli Bartek Woszczyński i Kasia Mieczkowska.