• Informacje na temat:

  anna mucha narzeczony

Artykuły na temat: anna mucha narzeczony
 • Mucha wróci do serialu?

  Madzia Marszałek wraca z Sudanu do Polski, czy to oznacza, że aktorka Anna Mucha wraca do "M jak miłość"? Fani Muchy z pewnością będą zadowoleni z faktu, że zobaczą aktorkę w serialu i to już 15 lutego. Jednak grana przez nią postać - Madzia Marszałek podejmie decyzję o powrocie do ojczyzny z powodu przykrych czynników. Sprawdź, co się za tym kryje!

 • Mucha: "Fochy" na planie serialu

  Anna Mucha jest przekonana, że wywoływanie skandali pomaga w karierze. Dlatego nie stroni od afer. Ostatnio kaprysi i daje popalić kolegom z planu.

 • M jak miłość

  Po wspólnej nocy Iza znów rozstaje się z Marcinem. Kilka godzin później jej narzeczony Artur rzuca się na Chodakowskiego z pięściami. Aleksandra ostro...

 • Romans w "M jak miłość"

  Do obsady "M jak miłość" dołączy znany aktor i showman Robert Rozmus. 49-letni artysta wcieli się w ojca Mirki (Andżelika Piechowiak) i jednocześnie adoratora... Madzi (Anna Mucha).

 • "M jak miłość": Zdecydują się na adopcję

  ...​Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) nie będzie zadowolona, że Olek (Maurycy Popiel) chce ożenić się ze starszą dziewczyną (Anna Mucha). Zmusi go, by zgodził się na kolację, na której pozna bliżej przyszłą synową.

 • Mucha w "M jak miłość": Rozbije związek?

  Po urlopie macierzyńskim Anna Mucha wróciła na plan "M jak miłość". Czy jej bohaterka rozbije związek Pawła i Ali, przekonamy się jesienią.

 • "M jak miłość": Gwiazda kultowego "Domu" dołączyła do obsady! Mamy zdjęcia!

  Tuż po Nowym Roku w "M jak miłość" pojawi się nowa postać. W roli Bożeny - ciotki Madzi (Anna Mucha) - zobaczymy niezapomnianą gwiazdę kultowego "Domu", Halinę Rowicką. Czy uwielbiana przez widzów aktorka zagości w serialu na dłużej?

 • Będzie miłosny nokaut?

  Spotkali się, zakochali i... przed nimi same trudności. "Prosto w serce" to serial o perypetiach dwojga młodych ludzi: ubogiej dziewczyny i przystojnego milionera.

 • "M jak miłość": Miłosne igraszki Magdy i Andrzeja w wannie

  Po wspólnej kąpieli i wizycie u ginekologa Budzyński (Krystian Wieczorek) wraz z Magdą (Anna Mucha) zaczną planować swoją przyszłość w powiększonym składzie.

 • "M jak miłość": Szał zazdrości

  Marek zacznie zachowywać się jak typowy pies ogrodnika. Mimo że kocha Ewę, a uczucia Anny okrutnie odrzucił, teraz będzie zgorszony zachowaniem szwagierki. Kiedy zdecyduje, na kim mu zależy?

Zdjęcia na temat: anna mucha narzeczony
Wideo na temat: anna mucha narzeczony
 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...