• Informacje na temat:

  anna mucha przed nogi

Artykuły na temat: anna mucha przed nogi
 • Anna Mucha (35 l.) kilka dni temu postanowiła o sobie przypomnieć. Z tego powodu udała się do śniadaniówki TVN, ale wcześniej zrobiła sobie małą sesję zdjęciową z paparazzi. Celebrytka postanowiła chronić się przed zimnem z pomocą ogromnej futrzanej czapki i ciepłej kurtki również z futerkiem. Mamy nadzieję, że tym razem było sztuczne! Anka nie ma bowiem problemów z tym, aby pozować w naturalnych...

 • Muchę obejrzało 2,6 mln widzów

  Tuż przed świętami telewizja TVN wyemitowała pilotażowy odcinek nowego serialu z Anną Muchą i Filipem Bobkiem w rolach głównych - "Prosto w serce", który przed telewizorami zgromadził blisko 2,6 mln widzów.

 • "M jak miłość": Powrót dawnego kochanka

  ...nie zgodzi się na działanie wbrew prawu, więc malarka zemści się na nim, wysyłając Magdzie (Anna Mucha) SMS z donosem o ich romansie. Zalana łzami Chodakowska zarzuci ukochanemu, że ją okłamywał, po(...) - w sekrecie przed Andrzejem - z będącym po rozwodzie Kamilem. Gryc zabierze ją na spacer śladami ich dawnej miłości. Przy okazji przeprosi za błędy przeszłości, wspominając utratę ich wspólnego...

 • "Matrix": Clint Eastwood inspiruje Carrie-Anne Moss

  Kanadyjska aktorka Carrie-Ann Moss, grająca Trinity w realizowanych obecnie sequelach "Matrixa" , odpowiadała niedawno na pytania dziennikarzy magazynu "Entertainment Weekly". Podobnie jak wszyscy zaangażowani w produkcję filmów "The Matrix Reloaded" i "The Matrix Revolutions", aktorka nie ujawniła niczego na temat fabuły filmów. Z wywiadu można się jednak dowiedzieć, że największą inspiracją aktorską Carrie-Ann Moss jest... Clint Eastwood.

 • "Na dobre i na złe": Cała prawda o Janku: kocha tylko siebie!

  Wkrótce Alicja, była dziewczyna Stanisławskiego (Orina Krajewska), ostrzeże Olę (Anna Karczmarczyk), że Jan (Krzysztof Kwiatkowski) tak naprawdę kocha tylko siebie i dlatego go rzuciła. Czy lekarka weźmie sobie te słowa do serca?

 • Wraca i intryguje

  Już niedługo pewna kobieta przewróci świat Pawła z "M jak miłość" do góry nogami. Która? Ta, która ma do tego największy talent. Obchodząca w czwartek, 25 kwietnia, 32 urodziny Anna Mucha jako Madzia znów wkracza do akcji!

 • Dzięki matce pokona Panterę!

  W setnym odcinku "Prosto w serce" nastąpi przełom w stosunkach między Moniką (Anna Mucha) a jej biologiczną matką Elżbietą (Agnieszka Wosińska). Sprawdź, czy dojdzie do wybaczenia i pojednania!

 • Scena to jest mój gabinet terapeutyczny

  Wspaniała aktorka i człowiek o wielkim sercu. Od lat prowadzi fundację "Mimo wszystko" wspierającą osoby niepełnosprawne intelektualnie. - Oni mnie kochają za to, że jestem - mówi o swoich podopiecznych Anna Dymna.

 • Kim jest Zorro?

  W czasie balu przebierańców zorganizowanego z okazji Andrzejek Monika (Anna Mucha) omyłkowo weźmie Artura (Filip Bobek) za Cezarego (Grzegorz Małecki) i odkryje przed nim swoje kłamstwa.

 • Nikt nic nie wie, czeski film...

  Gdy na ulicach Pragi hollywoodzka ekipa filmuje najnowszego Jamesa Bonda, Polacy kręcą western z Bogusławem Lindą. Polska kinematografia stoi w miejscu. W tym czasie czeski przemysł filmowy podbija świat.