• Informacje na temat:

  anna mucha torebki

Artykuły na temat: anna mucha torebki
 • Anna Mucha znów rozebrana na Instagramie. "To będzie dobry rok"

  Anna Mucha (38 l.) najwyraźniej odkryła, że publikowanie swoich zdjęć topless się opłaca. A może po prostu to lubi? Tak czy inaczej w ostatnim czasie pokazała aż trzy tego typu fotki.

 • "O mnie się nie martw": Anna Mucha przyznaje się do... obżarstwa!

  Anna Mucha, którą już 30 października po raz pierwszy zobaczymy jako Zuzannę w 3. serii „O mnie się nie martw”, żartuje, że już dawno nauczyła się, co robić z czyhającymi na nią niemal na każdym kroku... pokusami. - Po prostu im ulegam – mówi.

 • Zadały szyku na deptaku w Międzyzdrojach

  Anna Mucha i Weronika Książkiewicz, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość" i Izabela Janiszewska z "Ojca Mateusza", to elegantki jakich mało! Kiedy pojawiły się w Międzyzdrojach, od razu powiało wielkim światem...

 • Z wizytą w Nowym Jorku

  Agnieszka Włodarczyk, znana widzom jako Anna Bilewska z "Pierwszej miłości" i Wiki Potoczny z "Plebanii", zafundowała sobie ostatnio wypad do Nowego Jorku.

 • „M jak miłość”: Teresa zrezygnuje z rozwodu z Jakubczykiem!

  Teresa (Joanna Sydor) – tuż przed wizytą w kancelarii Piotrka (Marcin Mroczek), który zaoferował jej pomoc prawną w uwolnieniu się od męża-sadysty – postanowi zrezygnować z rozwodu z Mariuszem (Konrad Pawlicki). - Spokojnie to sobie przemyślałam i chyba się jednak z tego wycofam – powie Kindze (Katarzyna Cichopek).

 • "M jak miłość": Kulisy rozstania Ali i Pawła

  .... To koniec mojej rodziny... - Chyba ostro się poprztykali - powie Piotrek Kindze (Katarzyna Cichopek) i Magdzie (Anna Mucha), gdy - szukając nieodpowiadającego na jego telefony brata - przyjdzie do...

 • Szuflada pełna mężczyzn na miarę

  Seriale pełne są męskich ról, kreujących obraz idealnego mężczyzny. To do nich wzdychają kobiety w różnym wieku. To odtwarzających takie role aktorów media szybko kreują na celebrytów. Przyjrzeliśmy się rolom amantów, jakie serwują nam najpopularniejsze polskie seriale.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Urbaś odpadł, Urbańska lepsza od Muchy

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i walc wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 18 października, z programu odpadł Marcin Urbaś.

 • Romans z show-biznesem?

  "Już gdy robiłam prawo jazdy, wiedziałam, że to będzie moja pasja. Kocham samochody" - mówi Anna Mucha. Aktorka opowiedziała o swojej motoryzacyjnej pasji i przygodzie z "M jak miłość".

Wideo na temat: anna mucha torebki
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

Dyskusje na temat: anna mucha torebki
 • Re: "M jak miłość": Anna Mucha lubi być... seksbombą?

  te brzydkie kupują drogie torebki i mają pazury szpony jak u kruka ;(

 • Re: "M jak miłość": Pierwsze spotkanie

  Anna Mucha jest dużo ladniejsza nóż serialowa Madzia. Czemu charakteryzatorzy tak ja szpeca? Spojrzcie nawet na to zdjęcie w tym artykule. Za dużą koszula, niedobrana do spodni i torebki, włosy przylizane jakby były przetluszczone. Przecież Ania Mucha wygląda w realu dużo lepiej! Czy oni to robią celowo, czy przypadkowo?