• Informacje na temat:

  anna mucha uszy

Artykuły na temat: anna mucha uszy
 • Anna Mucha rozwścieczyła matkę trójki dzieci!

  Anna Mucha (34 l.) wspomina jedną z koszmarnych podróży lotniczych sprzed kilku miesięcy...

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • Randka w pizzerii

  Monika (Anna Mucha) i Artur (Filip Bobek) wybiorą się razem na pizzę. Milewska będzie chciała przyznać się, że jest bokserką. Zamiast tego... zrobi sobie wspólne zdjęcie z Sagowskim!

 • Seksowna i przebojowa

  Czy ponętna trzydziestolatka może rozmiękczyć głaz? Tak - jeśli jest nią Natasza, którą z wyczuciem gra Anna Przybylska w filmie "Sęp".

 • Nie mam w domu telewizora

  Po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" Anna Mucha nie może opędzić się od ofert pracy. Nadal gra Madzię Marszałek w "M jak miłość", przyjęła rolę w serialu "Usta Usta" w TVN i do tego jeszcze została jurorką w "You Can Dance".

 • "Skorzystać z szansy"

  Jedną z mniej znanych kandydatek w konkursie "Piosenka dla Europy 2008" jest wokalistka ukrywająca się pod pseudonimem Edi Ann. Piosenkarka naprawdę nazywa się Edyta Kuczyńska (rocznik 1984) i pochodzi z Łodzi. Od dawna dobrze znana w łódzkim środowisku muzycznym, Edi jest absolwentką szkoły muzycznej I-go i II-go stopnia. Z okazji udziału w polskich eliminacjach do Eurowizji Edi Ann odpowiedziała na pytania Michała Michalaka.

 • "M jak miłość": Żadna nie oprze się Budzyńskiemu

  .... Niestety, dziewczyna niespodziewanie oznajmiła mu, że wyjeżdża z Polski. Został sam. Zakochany po uszy Wszystko wskazuje na to, że dopiero Magdzie (Anna Mucha) udało się naprawdę usidlić(...) na niego Monika (Anna Wendzikowska). Andrzej okazał się odporny na wdzięki ślicznej koleżanki z kancelarii. O mały włos nie zdradził jednak Marty z piękną tłumaczką Sonią (Marta Król). W chwili, gdy...

 • "Familiada" nie znika z telewizji

  "Familiada" nie zniknie z telewizyjnej ramówki TVP2! Karol Strasburger dementuje niedawne medialne plotki .

 • "M jak miłość": Znamy szczegóły wrześniowych odcinków!

  ...nawet sprawy rodzinne. Magda i Andrzej "U nas nie będzie 'baby boom', ale samo boom!" - komentuje Anna Mucha. Werner zostanie adwokatem Budzyńskiego. Przypomnijmy, że przed przerwą wakacyjną Andrzej(...) uszy w kryminaliście dziewczyna pokłóci się przez to z ojcem. Marek wścieknie się i powie Uli, że jest kompletnie nieodpowiedzialna. "Kolejny problem w postaci dziecka... To byłoby chyba za duże...

 • "Nie jestem oczywista"

  Evah to pseudonim, pod którym ukrywa się Ewa Rogowska (rocznik 1982), pochodząca z Opola. W 2001 r. zadebiutowała na składance FCS Records, a rok później ukazała się jej debiutancka płyta "Evah". Był jeden z pierwszych soulowych albumów w damskim wykonaniu w Polsce. Potem usłyszeliśmy ją na składance Rahima "Eksperyment Psycho", następnie na płycie Dialektyki. Współpracowała m.in. z Magierą i Redem, robiła remiksy m.in. Modfunk, Electric Rudeboyz, Phunkmasters, Dj Haema. Evah to jedna z...

Zdjęcia na temat: anna mucha uszy
Dyskusje na temat: anna mucha uszy