• Informacje na temat:

  anna mucha w azji

Artykuły na temat: anna mucha w azji
 • Anna Mucha ma co świętować! Udało się!

  Udało się! Radosne wieści z życia aktorki! Anna Mucha (38 l.) ma co świętować - dostała rolę w 3. części „Kogla-mogla”. A dlaczego wybrano właśnie ją? Z tym wyjaśnieniem pospieszyła producentka.

 • Wygląda na to, że Anna Mucha (26 l., "M jak Miłość") musi odpocząć od licznych wrażeń, jakich ostatnio doznała w naszym kraju. Bohaterka skandalu festiwalu filmowego w Gdyni, świeżo po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim, wyrusza w podróż swojego życia do Azji.

 • Mucha przechodzi samą siebie?

  Anna Mucha jest przekonana, że wywoływanie skandali pomaga w karierze. Dlatego nie stroni od afer. Ostatnio kaprysi i daje popalić kolegom z planu.

 • Anna Mucha wróci do serialu

  Pogłoski o tym, że Anna Mucha, czyli Madzia z serial u "M jak Miłość", zniknie na stałe z tej popularnej produkcji na szczęście się nie potwierdziły. Mówiono o tym, że musi odejść, bo zażądała zbyt dużego wynagrodzenia albo że producenci z niej zrezygnowali po skandalu na festiwalu filmowym w Gdyni.

 • "M jak miłość": Miłość ci wszystko wybaczy

  Popiel) wyzna żonie (Anna Mucha), że musi zostać w Azji na dłużej: - Nie mam wyjścia. Inaczej obciążą mnie kosztami zerwania kontraktu! Wciekła na męża Magda natychmiast zadzwoni do Budzyńskiego(...) czasie w odwiedziny do jego sekretarki (Joanna Kuberska) przyjdzie jej ukochany (Patryk Pietrzak). Kacper wyjdzie z biura, a wraz z nim zniknie portfel Pawła. Na początku Zduński nikogo nie będzie...

 • Mucha przyleciała do Polski

  Anna Mucha wróciła do Polski po ponad dwumiesięcznej podróży po Azji Południowo-Wschodniej. Jej przygoda rozpoczęła się na początku listopada w Pekinie, a zakończyła w Hongkongu.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: ze ślubu nici? Ojciec modelki reaguje nerwowo!

  Z tematu ślubu od tygodni Kuba Wojewódzki (53 l.) i Renata Kaczoruk (30 l.) robią sobie żarty. I choć u boku Kuby Renata wyrasta na gwiazdę, jej bliscy martwią się, że zyskując sławę, straci miłość. Podobno najbardziej tematem denerwuje się ojciec kobiety. Chciałby dla swojej córki jak najlepiej.

 • Mucha wraca do "M jak miłość"

  Fani "M jak miłość" niebawem będą mogli ponownie zobaczyć Madzię Marszałek, w którą wciela się Anna Mucha.

 • Mucha przyfruwa

  Fani "M jak miłość" niebawem będą mogli ponownie zobaczyć Madzię Marszałek, w którą wciela się Anna Mucha.

 • Mucha: "Fochy" na planie serialu

  Anna Mucha jest przekonana, że wywoływanie skandali pomaga w karierze. Dlatego nie stroni od afer. Ostatnio kaprysi i daje popalić kolegom z planu.

Dyskusje na temat: anna mucha w azji
 • Re: Polska oszalała na ich punkcie! Wywołały też niejeden skandal

  Re:,, !Tak ! Tak Anna Mucha to jedna z najodważniejszych polskich kobiet" Trudno znaleźć drugą taką co by się ..wstydziła Papieża Polaka,jak mówiła publicznie w telAwizji,wtedy,kiedy przyjeżdżał do nas !!! Tak to wylansowane żydówki nas kochają i obrażają !!! Rodacy! Miejcie oczy i uszy otwarte na to wszystko co się w Polsce dziej pod okupacją pogańskiego kraju z Azji !!! !!!