• Informacje na temat:

  anna mucha w roli matki

Artykuły na temat: anna mucha w roli matki
 • Anna Mucha dostała poważne ostrzeżenie od losu!

  Anna Mucha (36 l.) mówi, że żyje po to, żeby nie było nudno. Ale takie życie ma swoją cenę. Aktorka dostała ostatnio poważne ostrzeżenie.

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  W serialu „M jak miłość” grają parę zakochanych. Anna Mucha (37 l.) nie miałaby nic przeciwko temu, by jej bohaterka – Magda – zaszła z ukochanym w ciążę. Jeśli scenarzyści się na to zgodzą, aktorka pomyśli też o rewolucji w życiu prywatnym.

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • "M jak miłość": Komu rola w "Emce" zaszkodziła w karierze?

  Anna Wiejowska, Interia: Serial "M jak Miłość" otworzył wielu aktorom drzwi do kariery. Kto według pani najlepiej wykorzystał swoje pięć minut, a kto ewidentnie sobie z tym nie poradził? - Niewątpliwie najlepiej swoją karierę poprowadziła Małgosia Kożuchowska, która dzięki roli w "M jak Miłość" zbudowała olbrzymią popularność i umiała to zdyskontować. Ze swojej szansy świetnie skorzystali...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Anna Mucha dostała własną przyczepę na planie!

  Opiekować się dzieckiem, czy wrócić do pracy? To dylemat wielu mam aktorek. Anna Mucha (33 l.) ma wiele szczęścia, że te dwie role już wkrótce będzie mogła znakomicie pogodzić.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "M jak miłość": Kolejna rola Martyny Kowalik. Ta dziewczyna idzie jak burza!

  W 1458. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 1 października o godzinie 20.55 w TVP2) Magdę (Anna Mucha) odwiedzi jej koleżanka z roku. Przy okazji wspólnej nauki Inka (Martyna Kowalik) wyzna Chodakowskiej, że jej siostra Justyna (Karolina Gibki) jest regularnie bita przez męża... Kilka godzin później Inka znów zjawi się u Magdy - tym razem w towarzystwie posiniaczonej Justyny. - Jej mąż to...

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.