• Informacje na temat:

  anna mucha w tancu

Artykuły na temat: anna mucha w tancu
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska uczy tańczyć... Annę Muchę!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", lada moment zadebiutuje w zupełnie nowej roli! Aktorka i tancerka przygotowuje choreografię do spektaklu teatralnego "Single po japońsku", w którym jedną z głównych ról gra... Anna Mucha, czyli Zuzanna Szałaj z "O mnie się nie martw".

 • "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują do niego w pocie czoła.

 • Anna Mucha nosi rozmiar 34!

  Anna Mucha (34 l.) kiedyś zmagała się z dodatkowymi kilogramami. Teraz ponoć nosi jeden z najmniejszych możliwych rozmiarów!

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”!

  Aż sześć z dotychczasowych edycji "Tańca z gwiazdami" wygrały gwiazdy serialu "M jak miłość" - po Kryształową Kulę sięgnęli już Katarzyna Cichopek, Rafał Mroczek, Magdalena Walach, Anna Mucha, Kacper Kuszewski i Agnieszka Sienkiewicz. Niewykluczone, że jesienią dołączy do tego grona Małgorzata Pieńkowska, która zdecydowała się przyjąć propozycję producentów najchętniej oglądanego w Polsce...

 • Natasza Urbańska nie wystąpi w drugiej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Jeszcze niedawno wydawało się przesądzone, że Natasza Urbańska pojawi się w obsadzie drugiej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Aneta Zając i Joanna Moro: Wojna w "Tańcu z gwiazdami"!

  ...nie tylko Kryształowa Kula i czek, ale też - o czym przekonały się m.in. Katarzyna Cichopek, Anna Mucha i Agata Kulesza - drzwi otwierające drogę do lukratywnych kontraktów reklamowych i ciekawych(...)Aby znaleźć się w finale show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", Aneta Zając i Joanna Moro muszą przekonać widzów Telewizji Polsat, że tańczą lepiej niż ulubieniec polskich nastolatek...

 • ​Gwiazdy "rodzinki.pl" w "Tańcu z gwiazdami"?

  ..., Anna Mucha, Rafał Mroczek i Kacper Kuszewski, czyli Kinga Zduńska, Magda Marszałek, Paweł Zduński i Marek Mostowiak ze sztandarowego serialu Dwójki - oraz Magdalena Walach, czyli Lucyna z "Komisarza Aleksa", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej", Krzysztof Tyniec, czyli doktor Rudolf Wstrząs z "Daleko od noszy", Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", i Agata Kulesza...

 • Anna Mucha oszukana

  ...w kieszeni. "Trzeba mieć skłonności samobójcze, żeby promować się kosztem celebrytki, która lubi wygrywać. Także procesy" - podsumowuje. Zobacz również: Mucha nie dostała się na studia Mucha "jest...

 • Anna Mucha "zdemaskowana"

  Profesjonalni tancerze i instruktorzy nie mają wątpliwości: to niemożliwe, że Ania Mucha mogłaby nauczyć się tańca od podstaw w ciągu dwóch miesięcy.

Zdjęcia na temat: anna mucha w tancu
Wideo na temat: anna mucha w tancu
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.