• Informacje na temat:

  anna mucha w tzg

Artykuły na temat: anna mucha w tzg
 • Górniak chce 60 tys. za odcinek "Tzg"

  Piosenkarka Edyta Górniak doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że jest gwiazdą. Producentom "Tańca z gwiazdami" za swój udział w show "zaśpiewała" podobno 60 tys. zł za odcinek - donosi jeden z tabloidów.

 • Urbańska kontra Mucha

  Anna Mucha (29 l.) i Natasza Urbańska (32 l.) to dwie największe rywalki w programie "Taniec z gwiazdami". Szykuje się zacięta walka, bo obie chcą wygrać.

 • "Taniec z gwiazdami": Rafał Maserak zatańczy z Marceliną Zawadzką!

  ..."Taniec z gwiazdami" od początku wzbudzał wiele emocji. Dzięki niemu wielu celebrytów ożywiło swoje kariery, a tancerze sami stali się gwiazdami. Rafał Maserak, który występuje w "Tzg" od pierwszej edycji, do kolejnej także się załapał. Jak informuje "Fakt", jego partnerką tym razem będzie Miss Polonia, Marcelina Zawadzka. Tabloid już sugeruje, że parę może połączyć coś więcej...

 • "TzG": Taniec na tak, gwiazdy na nie

  W najbliższą niedzielę, 27 listopada, zakończy się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Co prawda jeszcze nie wiemy, kto zostanie jej zwycięzcą, ale już teraz możemy zdobyć się na małe podsumowanie, tej trzynastej już odsłony show.

 • Kamińska i Maserak: Cicha wojna?

  Katarzynie Figurze przywrócił młodość, a Małgorzacie Foremniak apetyt na miłość, stał się ukierunkowanym na sukces zawodowcem. Doświadczyła już tego Anna Mucha (30 l.), która nazwała go nawet... treserem. I chociaż dzięki niemu zdobyła Kryształową Kulę i samochód, nie chce mieć z Rafałem na parkiecie do czynienia. Już dwukrotnie odmówiła wykonania z nim pokazowego tańca w "TzG"... Julia też nie...

 • Radek już nie zatańczy

  Niedzielny ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" niczym szczególnym nie zaskoczył. Do półfinału nie zakwalifikowali się Radek Majdan i Iza Janachowska. Najlepsi byli tym razem - dla odmiany - Anna Mucha i Rafał Maserak.

 • Skończenie pozytywny bohater

  .... Niespodziewane spotkanie z zadziorną bokserką Moniką Milewską (Anna Mucha) wywróciło jednak jego dotychczasowe życie do góry nogami. Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, że bohaterowie grani przez Filipa(...) się na planie "Prosto w serce", więc nawet nie myślę o braniu udziału w innych projektach. Zresztą lubię przykładać się do wszystkiego, w czym uczestniczę, dlatego występy w "TzG" są tym bardziej...

 • "TzG": Jak trenują Moro z Maserakiem?

  Joanna Moro i Rafał Maserak trenują przed pierwszym odcinkiem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Chcecie zobaczyć, co dzieje się na parkiecie?

 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.