• Informacje na temat:

  anna mucha wakacje 2012

Artykuły na temat: anna mucha wakacje 2012
 • Facet Muchy był mechanikiem samochodowym

  ...zawdzięcza mamie i dziadkom. "W Polsce jako chłopak spędzał wszystkie wakacje" - zdradza osoba z rodziny Anny Muchy. Płynnie mówi po szwedzku, angielsku i włosku. Od dzieciństwa marzył o aktorstwie, ale(...) publicznie ani słowa. (2/2012)

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...wewnętrznym demonom. W rolach głównych występują Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Minka Kelly, Ryan Potter, Seamus Dever. Grace i Frankie, Star Trek: Discovery, The Punisher(...) w oparciu o powieści "The Marmalade Files" oraz "The Mandarin Code" autorstwa Chrisa Uhlmanna i Steve'a Lewisa. Główną bohaterką jest Harriet Dunkley, dziennikarka polityczna. Kobieta wpada na ślad...

 • Romans z show-biznesem?

  "Już gdy robiłam prawo jazdy, wiedziałam, że to będzie moja pasja. Kocham samochody" - mówi Anna Mucha. Aktorka opowiedziała o swojej motoryzacyjnej pasji i przygodzie z "M jak miłość".

 • Gdzie się bawić tego lata?

  Za nami połowa lipca, a muzyczne lato rozkręca się na dobre. Do historii przeszły już m.in. Open'er Festival, Hunter Fest czy koncerty Celine Dion i Nelly Furtado, a już wkrótce kolejne muzyczne atrakcje: festiwal w Jarocinie, święto czarnych brzmień Wrocław 2012 Festival, Przystanek Woodstock czy występ Iron Maiden.