• Informacje na temat:

  anna mucha wideo

Artykuły na temat: anna mucha wideo
 • Anna Mucha w ciąży?! Burza pod ostatnim zdjęciem aktorki!

  Anna Mucha (39 l.) jest już szczęśliwą mamą dwójki pociech, ale ostatnim zdjęciem, które opublikowała w mediach społecznościowych wywołała prawdziwą burzę, sugerując, że spodziewa się kolejnego maleństwa!

 • Nostalgiczna Natasza Urbańska (teledysk "Muszę odejść")

  Do sieci trafił teledysk "Muszę odejść" zapowiadający premierę debiutanckiej płyty Nataszy Urbańskiej.

 • Anna Mucha przeżyła dramatyczne chwile na lotnisku!

  Anna Mucha (39 l.) przebywa obecnie w Hongkongu i na bieżąco relacjonuje napiętą sytuację z lotniska, przez którą nie może wrócić do kraju. Jej zachowanie spotkało się z krytyką. Zobaczcie, o co chodzi!

 • "Must Be The Music": Sweet focia Roguckiego z uczestniczką i telefon od żony (wideo)

  Piotr Rogucki dał się poznać w "Must Be The Music" jako juror nieprzewidywalny, który lubi zaskakiwać. Już w najbliższą niedzielę przekona się o tym na własnej skórze jedna z uczestniczek programu - Anna Kravchuk.

 • Anna Mucha kusi nagim biustem! Fani oszaleli na jego punkcie!

  Anna Mucha (39 l.) już niejednokrotnie chwaliła się swoimi ponętnymi kształtami. Teraz opublikowała nowe zdjęcie, na którym pokazuje sporo ciała i fani, zwłaszcza męska część, oszaleli na jego punkcie.

 • "Efekt tysiąca red bulli"

  Po odejściu Maxa Cavalery (wokal, gitara) z Sepultury wielu fanów tej brazylijskiej legendy metalu liczyło na jego powrót i ponowną współpracę z bratem Igorem Cavalerą (perkusja). Jednak to Igor (teraz używający imienia Iggor) w połowie 2006 roku opuścił Sepulturę. Muzyczne pojednanie braci nastąpiło pod szyldem Cavalera Conspiracy, który zadebiutował albumem "Inflikted" (premiera 24 marca 2008 roku). Brazylijczycy do wspólnego grania skaperowali jeszcze Marca Rizzo (gitara, Soulfly) i Joe...

 • Anna Mucha (36 l.) postanowiła odpocząć poza granicami Polski. Pochwaliła się swoim urlopem na Instagramie, dodając bardzo kuszące zdjęcie!

 • "Od początku do końca"

  Rotting Christ to już legenda na greckiej black metalowej scenie. W tym roku wydali swoją już dziesiąta płytę "Theogonia", która jest kolejnym dowodem potwierdzającym klasę Rotting Christ. Bezsprzeczny lider greckiego składu - Sakis Tolis odpowiedział Annie Grzegożek na kilka pytań przed krakowskim koncertem w ramach trasy "Blitzkrieg 4", na której zaprezentował się obok brazylijskiego Krisiun, polskiego Vader czy też amerykańskiego Incantation.

 • Anna Mucha straciła 400 tysięcy złotych! Jak do tego doszło?!

  Anna Mucha (39 l.) prócz roli w "M jak Miłość" i pracy w teatrze, do tej pory także nieźle zarabiała na reklamach. Teraz jednak okazuje się, że straciła spore pieniądze, bo aż 400 tys. złotych, przez swój cięty język...

 • Beyonce ma problem. Zobaczcie sami!

  Wokalistka Beyonce została oskarżona o plagiat. Najnowszy klip gwiazdy pop przypomina filmy z figurami tanecznymi wymyślonymi przez belgijską choreografkę.