• Informacje na temat:

  anna mucha z dzieckiem

Artykuły na temat: anna mucha z dzieckiem
 • „Super Express”: Anna Mucha po północy karmi dziecko w knajpie!

  Tabloid donosi, że Anna Mucha (34 l.) znalazła świetny sposób na łączenie macierzyństwa z barwnym życiem towarzyskim!

 • Anna Mucha: Jestem z epoki komiksu

  Już 27 lutego do kin wejdzie "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów". Jednej z postaci głosu użyczyła Anna Mucha. Jak się okazuje, decyzja o wzięciu udziału w dubbingu tej animacji nie była przypadkowa.

 • Anna Mucha dostała własną przyczepę na planie!

  Opiekować się dzieckiem, czy wrócić do pracy? To dylemat wielu mam aktorek. Anna Mucha (33 l.) ma wiele szczęścia, że te dwie role już wkrótce będzie mogła znakomicie pogodzić.

 • "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  Szykuje się ciekawy wątek w serialu "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że chciałaby mieć dziecko. Kto miałby być ojcem?

 • Wstrząsające wyznanie Anny Muchy!

  Anna Mucha (34 l.) zdobyła się na niebywałą szczerość...

 • Anna "Dulcia" Mucha: Wulkan seksu i głowa rodziny

  Rozbraja mężczyzn swoją nieporadnością, ale potrafi też być wulkanem seksu, przebiegłym strategiem i głową rodziny - taka będzie Dulcia, główna kobieca bohaterka nowej animacji "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów", której głosu użyczy Anna Mucha.

 • Anna Mucha obiecuje: "Będę miała się czym pochwalić"

  Anna Mucha (37 l.) przez ostatnie dwa miesiące odpoczywała od obowiązków zawodowych. Zajęła się rodziną, nadrobiła też towarzyskie zaległości. Teraz wraca do pracy i szykuje niespodziankę! Wspaniałą nowiną pochwaliła się w jednej z gazet.

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej

 • Anna Mucha zostanie zawodnikiem sumo?

  Anna Mucha (35 l.) od pewnego czasu prężnie działa na swoim Instagramie. Najwyraźniej dotarło do niej, że i tam może nieźle zarobić! To z pewnością prostsze niż rodzenie kolejnego dziecka, czego jednak nie wyklucza. Celebrytka po drugiej ciąży długo wracała do sylwetki sprzed. Ostatnio jednak Ania postanowiła zaprezentować się w wersji XXXL. Na filmiku, który zamieściła na Instagramie, występuje...

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

Zdjęcia na temat: anna mucha z dzieckiem
Wideo na temat: anna mucha z dzieckiem
 • Anna Mucha o macierzyństwie

  – Kobieta może zmieniać mały świat, uśmiechając się do innych ludzi. Może zmieniać świat, rodząc dzieci. Może iść na barykady i prowadzić lud na barykady. Co się komu podoba – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Mucha.

 • Dzieci Katarzyny Cichopek i Anny Muchy bawią się razem na planie „M jak miłość”

  Katarzyna Cichopek zapewnia, że mimo napiętego harmonogramu dobrze radzi sobie z łączeniem obowiązków mamy z pracą na planie „M jak miłość”. Aktorka wspólnie z Anną Muchą, która również ma małe dzieci, przywozi dzieci na plan serialu, gdzie maluchy mają zapewnioną opiekę i specjalny pokój do zabawy, dzięki czemu mamy mogą się skupić na pracy.

 • Mucha o ciąży: Wpadłam

  Anna Mucha otwarcie przyznaje, że jej córka Stefania nie była planowana. Świadomie aktorka prawdopodobnie nigdy nie zdecydowałaby się na dziecko. Dziś nie żałuje i podkreśla, że "wcale nie przestała być atrakcyjna dla mężczyzn"...

Dyskusje na temat: anna mucha z dzieckiem
 • Re: Zostań moją mamusią!

  To prawda, Amelka-serialowa Hania jest słodka. Bardzo fajnie jest grać z tak uroczym dzieckiem. Wiele się jeszcze wydarzy na przekur naszej serialowej rodzinki. Ale zdradzę tylko tyle,że na końcu i tak będziemy szczęśliwą rodziną. :) P.S Cieszę się Natalko, że podoba Ci się nasz serial, bo w przygotowanie scen wkładamy dużo pracy i co najważniejsze... dużo serca! Pozdrawiam Cię Serdecznie ! :

 • Re: Zostań moją mamusią!

  Tak to prawda, nasza Amelka-serialowa Hania, jest słodka. Bardzo fajnie jest grać na planie z takim uroczym.pełnym fascynacji dzieckiem. Wiele się jeszcze będzie działo,na przekur naszej serialowej rodzince. Ale zdradzę tylko tyle,że i tak będziemy szczęśliwą rodziną.;) P.S Bardzo się cieszę Natalko,żę podoba Ci się nasz serial,bo naprawdę żeby przygotować scenę wkładany w to dużo pracy

 • Re: Anna Mucha czeka na drugie dziecko!?

  żebyście sie nie pomylili,ona teraz dopiero będzie z dzieckiem grała