• Informacje na temat:

  anna nicole-smith

Artykuły na temat: anna nicole-smith
 • Nowe fakty w sprawie śmierci modelki!

  Lekarze, który opiekowali się modelką Anną Nicole Smith w ostatnim okresie jej życia byli świadomi, że lekarstwa, które jej przepisywali mogły zagrażać jej zdrowiu - wynika z dokumentów wystawionych przez urzędników stanu Kalifornia.

 • Anna Nicole Smith na różowo

  Ciało zmarłej niedawno modelki i aktorki Anny Nicole Smith zostało przetransportowane z Florydy na Bahamy. To tam odbędzie się jej pogrzeb.

 • Błagała lekarzy o leki

  Lekarz, który miał pod swoją opieką zmarłą tragicznie Annę Nicole Smith zeznał, że gwiazda sześć lat przed śmiercią skarżyła się na liczne bóle, źródła których nie był on w stanie zlokalizować.

 • Anna Nicole Smith: Historia życia

  Rozpoczęły się przygotowania do realizacji filmowej biografii Anny Nicole Smith, amerykańskiej modelki, gwiazdy Playboya i aktorki, która zmarła na początku lutego tego roku.

 • "Ally McBeal": Hit bez szczęścia

  Wiedzieli o tym tylko wtajemniczeni, ale w tamtym okresie nie tylko Calista zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Ich ofiarami padły także Courtney Thorne-Smith oraz Rossi. - Byłam nieznaną(...) dniami nie wkładałam nic do ust - napisała Portia w swoich wspomnieniach w 2010 r. Z kolei jej koleżanka Thorne-Smith otworzyła się w rozmowie z "US Weekly" w 2008 r. - Grałam u boku chudych koleżanek...

 • Pogrzeb Anne Nicole Smith

  Pogrzeb zmarłej niedawno modelki, Anny Nicole Smith odbył się w Nassau, stolicy Bahamów. Rodzinie i przyjaciołom towarzyszyła ochrona.

 • Carmen Electra znów na "patrolu"

  .... słyszałam, że jestem trzecia na liście gwiazd, które najczęściej pojawiały się na okładkach - po Pameli Anderson i Anne Nicole Smith. Jestem z tego niezwykle dumna" - zakończyła gwiazda.

 • Ostatni film Anne Nicole Smith

  Ostatni film, w którym zagrała tragicznie zmarła gwiazda Anne Nicole Smith, zostanie wydany w maju na DVD - poinformował dystrybutor "Illegal Aliens".

 • Z kwiatka na kwiatek

  Była aktorką "Chirurgów" (postać nieodpowiedzialnej Dr Sadie Harris, koleżanki Meredith Grey ze studiów), a na co dzień gwiazdą innego serialu - "In Treatment" (prezentowanego w HBO). Teraz wystąpi gościnnie w produkcji stacji Fox - "Magia kłamstwa". Melissa George zagra ciekawą postać ? la Anna Nicole Smith. Jej postać - Clara Martin to piękna i zuchwała żonka zamordowanego bilardiera. Po...

 • Ojciec dziecka Anny Nicole Smith?

  No i zaczęła się mydlana opera. Były gwiazdor futbolu amerykańskiego O.J.Simpson wyznał, że nie jest wykluczone, że to właśnie on jest ojcem osieroconej przez Annę Nicole Smith dziewczynki Dannielynn.

Wideo na temat: anna nicole-smith
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.