• Informacje na temat:

  anna nova

Artykuły na temat: anna nova
 • Dziewczyny ruszają do akcji

  To novum na rynku polskich seriali - tak o nowym formacie TVN, "Klubie szalonych dziewic", mówi Anna Dereszowska.

 • Novum na rynku polskich seriali

  To novum na rynku polskich seriali - tak o nowym formacie telewizji TVN, zatytułowanym "Klub szalonych dziewic" , mówi Anna Dereszowska.

 • "Żywe trupy" jako słuchowisko!

  Choć wakacje w pełni, Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe" i Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", pracują pełną parą. Gwiazdy, ze słuchawkami na uszach, spotkaliśmy w Studio Sound Tropez podczas nagrania słuchowiska "Żywe trupy".

 • Anna Maria Jopek w Hollywood

  Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki, Anna Maria Jopek, wystąpi wkrótce w Hollywood Bowl uważanej za jedną z najsłynniejszych scen świata.

 • "New Warriors": Nowy serial Marvela i ABC?

  .... A w wolnym czasie opiekowała się córką Luke'a Cage'a i Jessici Jones. Z kolei New Warriors to, w skrócie, "mniejsi" Avengersi - grupa złożona z nastoletnich postaci takich jak Nova, Namorita, Justice, Firestar, Speedball oraz Night Thrasher. O wcieleniu się w bohaterkę (jakiś czas temu pojawiły się spekulacje na temat powstania filmu) marzy Anna Kendrick, jednak po premierze serialu "Stranger Things...

 • Miłosny album Michała Żebrowskiego

  Wielbiciele aktorskiego talentu Michała Żebrowskiego po raz kolejny mają okazję usłyszeć go na płycie. Na albumie "Lubię, kiedy kobieta" tym razem towarzyszą mu trzy popularne polskie wokalistki: Anna Maria Jopek, Kasia Stankiewicz i Kasia Nosowska, a znalazły się na nim muzyczne opracowania polskiej poezji miłosnej.

 • Weekend w serialach

  ...wciąż mieszka jej dawny ukochany, Hans Kappes. "Terra Nova" odc.12 Nowi mieszkańcy osady zostają zaatakowani przez zamachowca samobójcę. Ładunek wybuchowy zabija Karę i rani Jima. Mężczyzna dowiaduje się, że najemnicy z Phoenix Group opanowali Terra Nova, a Taylor wraz z oddziałami ukrył się w dżungli. "Moda na sukces" odc.6038 Thomas przygotowuje projekty damskich kreacji, które miałyby...

 • "Zaglądamy w głąb siebie"

  Anna Maria Jopek, po wydaniu w czerwcu 2005 roku anglojęzycznej płyty "Secret", już w październiku tego samego roku obdarowała fanów kolejnym pełnowymiarowym wydawnictwem. Płyta zatytułowana "Niebo(...)", opowiadają Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, współautorzy płyty.

 • Weekend w serialach

  ...notarialnego, który podpisała przyjaciółka Igi i uwolnić ją dzięki temu od skutków fatalnego zauroczenia. "Terra Nova" odc.8 Josh uzgadnia z buntownikami możliwość sprowadzenia do przeszłości jego(...).8 Do zespołu dołącza piękna chirurg Anna Zaniewska. Kuba zostaje zatrzymany w szpitalu - prawdopodobnie cierpi na rozstrzenie oskrzeli. Gustaw i Krystyna proponują, aby Alicja i chłopiec pojechali do...

 • Kosmita na Uniwersytecie Jagiellońskim

  Przybysz z kosmosu zachęca do... studiowania na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wszystko to w filmie "Jagiellonix", promującym najstarszą polską uczelnię.

Wideo na temat: anna nova
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.