• Informacje na temat:

  anna nowak

Artykuły na temat: anna nowak
Zdjęcia na temat: anna nowak
Wideo na temat: anna nowak
 • Grzeszne gadżety Anny Nowak

  „Pani Gadżet” to program, w którym Anna Nowak w gąszczu nowości wyszukuje najciekawsze i najlepsze akcesoria dla kobiet.

 • Anna Nowak-Ibisz: Mój syn ma wiele talentów

  Anna Ibisz-Nowak z nieukrywaną dumą podkreśla, że jej 8-letni syn jest wszechstronnie uzdolniony, ma wiele pasji i przejawia predyspozycje do wykonywania różnych zawodów. Z powodzeniem mógłby być aktorem, muzykiem, konferansjerem, pisarzem, prawnikiem, krytykiem filmowym bądź piłkarzem. Aktorka zapewnia, że niezależnie od tego, jakiego wyboru Vincent dokona w przyszłości, będzie go wspierać

 • Anna Nowak-Ibisz znów atakuje męża: Ja ślubu zupełnie nie chciałam!

  Od kilku miesięcy trwa zacięta walka pomiędzy Krzysztofem Ibiszem a jego byłą żoną, Anną Nowak-Ibisz. Prezenter walczy z matką swojego syna o obniżenie alimentów (z 7 na 6 tys. zł.). Annie pomysł nie(...), obserwowania par partnerskich, gdzie układ jest taki, że ślub cywilno-prawny weźmiesz i w konsekwencji jeśli coś się nie udaje, płacisz" - stwierdziła Anna. No i Krzysiek faktycznie płacić musi i to

Dyskusje na temat: anna nowak
 • Re: Anna Dymna: Jej piersi to duma narodowa

  To duma narodowa ! Kiedyś walczyłem za tego cycka bo film był od 15 lat a ja miałem 14 ale bilety sprzedawali każdemu dopiero przy wejściu na sale sprawdzali ale zwyciężyłem

 • Re: ​"Pułapka": Recenzja 1. odcinka

  Ale ta Anna Nowak Ibisz wstrętnie koszmarna jest w tej reklamie Winiar. Taką babę z tak skrzywionym ryjkiem w domu mieć, to już lepiej domu nie mieć. Ona jest odrażająca.

 • Re: "Barwy szczęścia": Cudowna przemiana Piotra Walawskiego

  Bujakiewicz) Klaudia Nowak (Katarzyna Ankudowicz) Joanna Nowak (Anna Czartoryska-Niemczycka) i Monika Nowak (Kaja Paschalska) Kinga Cieślak (Ewelina Flinta) Lucyna Cieślak (Kasia Wilk)

 • Re: "2XL": Ostro wziął się za siebie!

  2XL 2 Sezon Nowa 5 września 2014 telewizji Polsat. Premier god 22.00 Sandra (Agnieszka Włodarczyk) Lucyna (Klaudia Halejcio) Ewa (Agata Załęcka) Agnieszka (Magdalena Lamparska) Karolina (Renata Pękul) Klaudia (Anna Przybylska) Joanna (Ewa Kasprzyk) Lucyna (Katarzyna Bujakiewicz) Sandra Nowak (Joanna Brodzik) i Mateusz Nowak (Paweł Wilczak )

 • Re: Anna Guzik chudnie w oczach!

  ..tej pani i tak nic nie pomoze,zawsze byla i bedzie wygladac jak typowy rolnik ze wsi..pseudo gwiazda tvn-owskiej telewizji.. A czy wszyscy muszą wyglądać tak samo? Jakiś szablon jest, wg którego oceniamy: ten dobry, ten be?

 • Re: Daniel, gdy tylko dowiaduje się, że Sar...

  Ola Koszyk (Klaudia Halejcio) Lucyna Zwoleńska (Olga Kalicka) Weronika Nowak (Anna Ilczuk) Celina Górka (Karolina Nolbrzak) Nicole Kwiatkowska (Kamilla Baar) klaudia śliwińska (Magda Kumorek)

 • Re: "Barwy szczęścia": Chce mieć drugie dziecko!

  Nowa postać Agnieszka Walawska (Marika) Agata Nowak (Paulina Chapko) Klaudia Nowak (Karolina Chapko) Sylwia Pyrka (Anna Ilczuk) Beata wolska (Julia Kamińska) Klaudia Pyrka (Małgorzata Socha) i Lucyna Pyrka (Małgorzata Kożuchowska) Kasia Pyrka (Joanna Brodzik) Hania Rybińska (Daria Widawska)