• Informacje na temat:

  anna pala

Artykuły na temat: anna pala
 • Anna Dereszowska pokazuje nóżkę i pali papierosa w Międzyzdrojach

  W Międzyzdrojach ruszył słynny Festiwal Gwiazd. Pierwszego dnia widzowie mogli zobaczyć m.in. występ Kayah (50 l.), Stanisława Soyki (59 l.) czy Anny Dereszowskiej (37 l.). Ta ostatnia zaprezentowała się publiczności w kusej mini podkreślającej jej zgrabne nogi. Było śmiesznie, a zarazem strasznie. Na scenie pojawił się także Rafał Maserak z tancerką. Publiczność zamarła.

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Pali się, moja panno

  Boczek (Dariusz Gnatowski), Jolasia (Anna Ilczuk) i Walduś (Bartosz Żukowski) trafią do szpitala prowadzonego przez Halinkę i znajdą w nim spełnienie marzeń.

 • "Gorący pościg" : Seksistowskie kino drogi

  "Gorący pościg" to przykład niewiarygodnego wręcz uwstecznienia. Czy ktoś może wytłumaczyć mi, co tak zdolne, mądre i świadome siebie aktorki, jak Reese Witherspoon i Sofia Vergara robią w tym żenującym filmie?

 • Krzysztof Ibisz zafascynowany Anną Grodzką. Chciałby się z nią spotkać

  ...pewno taką kobietą jest Anna Grodzka. Fascynuje mnie i myślę, że byłaby to ciekawa rozmowa" - mówi "Faktowi" Ibisz. Niestety, dziennikarz musi obejść się smakiem. Grodzka konsekwentnie odmawia udziału...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Anna Czartoryska nie może się doczekać, aż zapali!

  Anna Czartoryska (30 l.) ponoć jest nałogową palaczką i nie może się doczekać, aż będzie mogła zapalić!

 • Na co do kina?

  Muzyczna komedia romantyczna "Kochaj i tańcz" z Izabellą Miko i Mateuszem Damięckim w rolach głównych oraz "rosyjska Amelia " - dramat "Rusałka" - trafią w piątek do polskich kin.

 • "O mnie się nie martw": Czy Marcin wpadnie w sidła zastawione przez Magdę?

  Już podczas pierwszego spotkania Magdy (Anna Terpiłowska) i Marcina (Stefan Pawłowski) śliczna prawniczka wpadnie w oko przystojnemu adwokatowi. Okaże się, że Magda od dawna ostrzy sobie pazurki na Kaszubę!

 • Europejskie kino ma się dobrze

  Spotkania twórców z publicznością są wieloletnią tradycją Lubuskiego Lata Filmowego. We wtorek zastanawiano się nad kondycją kina Europy Środkowej i Środkowej. Maksim Khoussainov, producent konkursowego filmu "Graffiti" mówił o polepszającej się stale od trzech lat sytuacji twórców kina w Rosji.

Wideo na temat: anna pala
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna pala