• Informacje na temat:

  anna palka w11

Wideo na temat: anna palka w11
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: anna palka w11
 • Re: Anna Palka (Anna Palka)

  Ania palka jest bardzo piękno policjantką bardzo ją lubie tak jak i całom reszte W11 wydział sledczy

 • Re: Anna Palka (Anna Palka)

  Warszawa 22.04.2012 rok. Pani Aniu Palka! Bardzo cieszę się, że pani wróciła po chorobie na plan w11 wydział śledczy, nie mogłam się już doczekać kiedy pani i pan Rafał Kopacz będziecie łapać(...) pozdrawiam panią Anię Palkę i pana kolegę pana Rafała Kopacza fanka w11 wydział śledczy. Anna J(...).

 • Re: Anna Palka (Anna Palka)

  ona jest najładniejsza z całej ekipy w11

 • Re: Anna Palka (Anna Palka)

  w11 to mój ulubiony serial.Takich policjantek jak Ania Palka to ze świecą szukać-skuteczna w działaniu, kompetentna a przy tym bardzo kobieca.

 • Re: Anna Palka (Anna Palka)

  Uwielbiam ogladac wasze odcinki W11;* kocham cie Aniu;**

 • Re: Anna Palka (Anna Palka)

  Moja mama ogląda w11 dzięki mnie(wcześniej nie lubiała w11)ale, Anię i Rafała polubiła od początku.

 • Re: Anna Palka (Anna Palka)

  Jesteś super najbardziej lubie ciebie oglądam was codziennie o 20:45 aż do konica jestem waszą fanką kocham was i chce mieć poduszke z napisem W11 wydział śledczy Slyszałam że będom nowe odcinki nie moge się ich doczekać noi dziś w poniedziałek będe oglądała was i jestem ciekawa kto będzie prowadził śledztwo jesteś super Anna Palka Jestem twojom fanką

 • Re: Rafał Kopacz (Rafał Kopacz)

  Rafała Kopacza i pana koleżankę panią Anię Palkę fanka w11 wydział śledczy. Anna J(...).(...)Warszawa 22.04.2012rok. Szanowny Panie Rafale Kopaczu! Ja polubiłam Pana, ponieważ pan i pani Ania Palka jesteście najlepszymi policjantami , zawsze potrawicie pomóc pokrzywdzonej osobie

 • Re: Rafał Kopacz (Rafał Kopacz)

  Najlepszy i najprzystojniejszy policjant z całej ekipy W11. Podziwiam Rafała za jego talent, grę aktorską i urodę. Moja ulubiona para to Rafał Kopacz i Anna Palka. Są najlepsi !!!!!!! Kocham ich, szczególnie Rafała ;) !!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Ruszają do akcji

  W11 NAJLEPSZE MOJA ULUBINA PARA JEST ANNA PALKA I RAFAŁ KOPACZ BARZO TEZ LUBIE PARE JOANNA CZECHOWSKA I SEBASTIAN WĄTROBA NAJMNIEJ LUBIE PARE ANNA POTACZEK I MACIEK DĘBODZ MÓJ ULUBIONY ODCINEK TO "MEZCZYZNA W GARNITURZE I MARCYSIA"