• Informacje na temat:

  anna polak

Artykuły na temat: anna polak
 • Anna Wendzikowska nadal przeżywa aferę! Usunęła znajomych!

  Anna Wendzikowska (34 l.) zareagowała bardzo nerwowo!

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Anna German

  Polskiego. Poznaje też innych Polaków. Do Dżambułu trafia również Walentin. Jest szefem tutejszej komórki NKWD. Organizuje grupę donosicieli, którzy mają pilnować w mieście praworządności. Ania spotyka go przypadkowo. Ostrzega matkę. Irma jest przerażona. Herman Berner _ Polak zakwaterowany w jej domu _ proponuje Irmie ucieczkę z Dżambułu i zmianę nazwiska poprzez fikcyjne małżeństwo. Serial...

 • Anna Mucha wydała książkę: "Wstydu nie ma"

  Anna Mucha zdradziła, że przez 10 lat zastanawiała się, czy w ogóle napisać jej debiutancką książkę "Toskania, że mucha nie siada", która właśnie się ukazała. Nie chciała być postrzegana jako kolejna celebrytka pisząca książkę. Nie miała także zamiaru tytułować się pisarką, bo nią nie jest.

 • Anna Korcz gorzko o Polsce: Ludzie są roszczeniowi, nie widzę wzajemnego szacunku

  Anna Korcz (48 l.) uważa, że życie w Polsce nie należy do najłatwiejszych. Aktorka jest rozczarowana przede wszystkim ludźmi, którzy nie dając nic w zamian, wymagają wiele od innych.

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

 • Anna Oberc o Polakach: Dwulicowi katolicy, wiodą podwójne życie!

  Anna Oberc (37 l.) nie ma najlepszego zdania o rodakach. Dlaczego?

 • Anna Dymna "zasłużona dla polszczyzny"

  Aktorka, prezes fundacji "Mimo Wszystko" Anna Dymna otrzymała medal "Zasłużony dla polszczyzny". Wyróżnienie wręczył artystce prezydent Bronisław Komorowski na czwartkowej gali w auli Politechniki Warszawskiej, której towarzyszył koncert poezji Edwarda Stachury.

 • Anna Powierza pochwaliła się egzotycznymi wakacjami!

  Po wytężonej pracy w "Klanie" Anna Powierza (39 l.) z córką Helenką (4 l.) udała się na wakacje.

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

Zdjęcia na temat: anna polak
Wideo na temat: anna polak
 • Anna Oberc o Polakach: Jesteśmy krajem katolickim z dwulicowym społeczeństwem!

  Gwiazda "Singielki" Anna Oberc nie ma najlepszego zdania o Polakach. Dlaczego?

 • Anna Puślecka o Polakach: Nie mają poczucia humoru i dystansu

  Jak wynika z badań niemieckiego socjologa Hansa Pozelta, Polacy uważani są za naród o bardzo niskim poczuciu humoru. Ankieta pokazała również, że Polacy nie lubią się śmiać z samych siebie. Potwierdza to dziennikarka Anna Puślecka: – U nas jest wszystko na serio. I te gwiazdy są na serio, i ludzie, którzy pokazują się publicznie. Jeśli jest jakaś krytyka czy żartuje się z ludzi w mediach, to

 • Anna Mucha: Nie chciałam napisać tej książki

  Anna Mucha w swojej książce radzi, gdzie w Toskanii odpocząć, co zwiedzić i jak znaleźć dobrą włoską kuchnię. Publikuje także prywatne zdjęcia z pobytu w regionie. Aktorka przyznaje, że przez 10 lat zastanawiała się, czy ją napisać. – Nie chciałam napisać tej książki z kilku względów. Po pierwsze, przeciętny Polak czyta jedną książkę rocznie, a przeciętny celebryta pisze tych książek pewnie

Dyskusje na temat: anna polak