• Informacje na temat:

  anna polk

Artykuły na temat: anna polk
 • "Ojciec Mateusz": Anna Dereszowska u boku księdza Żmigrodzkiego

  Anna Dereszowska, którą aktualnie możemy oglądać jako Agnieszkę Czubaj w "Echu serca", z wielką radością przyjęła zaproszenie do zagrania gościnnej roli w jednym z odcinków 22. serii "Ojca Mateusza(...) Kostrzewska (Anna Dereszowska), będzie niemal pewna, że Ludwikę (Julia Kostow) uprowadził były wspólnik jej męża Michała (Tomasz Borkowski). Okaże się jednak, że w chwili, gdy córka milionerów zaginęła...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Piotr Polk został królem kasiarzy!

  Piotr Polk, czyli Orest Możejko z "Ojca Mateusza", przygotowuje się do premiery musicalowej wersji kultowego filmu z 1978 roku "Hallo Szpicbródka". W przedstawieniu Teatru Syrena wcieli się w rolę Freda Kampinosa, którą w filmie Janusza Rzeszewskiego rewelacyjnie zagrał Piotr Fronczewski, czyli ojciec Jan z "Siły wyższej".

 • Życiowa rola Anny Seniuk?

  Film "Kanadyjskie sukienki" z Anną Seniuk, Ewą Kasprzyk, Zofią Czerwińską i Karoliną Dryzner w obsadzie trafi 1 lutego na ekrany kin. To osadzona w latach 80., inspirowana prawdziwymi losami historia wielopokoleniowej rodziny.

 • Hotel 52

  Artur kłóci się z Natalią. Nie chce, by Kajtek u nich mieszkał. W Hotelu 52 zatrzymują się Janusz (Piotr Polk) i Magda (Anna Cieślak). Para przyjechała...

 • Piotr Polk królem kasiarzy!

  Piotr Polk, czyli Orest Możejko z "Ojca Mateusza", przygotowuje się do premiery musicalowej wersji kultowego filmu z 1978 roku "Hallo Szpicbródka". W przedstawieniu Teatru Syrena wcieli się w rolę Freda Kampinosa, którą w filmie Janusza Rzeszewskiego rewelacyjnie zagrał Piotr Fronczewski, czyli ojciec Jan z "Siły wyższej".

 • „Ojciec Mateusz”: Babcia rusza do akcji!

  Niespodziewanie na plebanię przyjeżdża z Krakowa koleżanka Natalii, Anna Jawor (Ewa Gorzelak). Natalia (Kinga Preis) zauważa, że Anna ma jakiś problem. Zapłakana kobieta pokazuje Natalii zdjęcia, na których jej mąż Robert całuje się z Julią Wrońską.

 • Polk w "Tańcu z gwiazdami"

  W niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami" pojawi się Piotr Polk. Jednak finalista "jak Oni śpiewają" zamiast zatańczyć, zaśpiewa.

 • Hotel 52

  Artur kłóci się z Natalią. Nie chce, by Kajtek u nich mieszkał. W Hotelu 52 zatrzymują się Janusz (Piotr Polk) i Magda (Anna Cieślak). Para przyjechała...

 • Złote Kaczki: Trwa głosowanie

  Trwa głosowanie w plebiscycie Złote Kaczki 2010. Kto otrzyma nagrody? Tego dowiemy się 23 listopada podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie. Podczas wieczoru zaśpiewają m.in. Anna Dereszowska, Urszula Grabowska i Piotr Polk. Całość obejrzą na żywo widzowie telewizyjnej Jedynki.

Zdjęcia na temat: anna polk
Wideo na temat: anna polk
 • "W rytmie serca": Zwistun 6. sezonu

  Szósty sezon serialu otwierają dramatyczne wydarzenia. Niespodziewany telefon z informacją o śmierci Agnieszki (Magdalena Kumorek) pogrąża jej bliskich w głębokiej żałobie. Czy Robert (Piotr Polk(...) jednak, że Karolina (Anna Mucha) jest nie tylko piękna, ale i bardzo niebezpieczna, bo to właśnie ona odpowiada za nielegalne kasyno, które działa pod Kazimierzem...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna polk
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  W trzeciej serii pojawi się znani z poprzednich sezonów: Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Piotr Polk, Małgorzata Foremniak, Piotr Fronczewski, Edyta Olszówka, Julia Wieniawa(...), Grzegorz Ciągardlak, Elżbieta Romanowska, Wojciech Solarz, Zbigniew Zamachowski i Artur Żmijewski, pojawiają się też nowi: Krzysztof Pieczyński, Filip Gurłacz, Marianna Kowalewska, Maciej Musiałowski

 • Re: Grobowiec rodziny Lubiczów, w którym spo...

  Klan Pn i Pt Wrzesień Na planie TVP 1 godz 18.00 sezon 2 Basia Lubicz (Magdalena Walach) Klaudia Lubicz (Kinga Rusin) Joanna Lubicz (Katarzyna Bujakiewicz) Sandra (Katarzyna Zielińska) Michał (Piotr Polk) Krystyna (Danuta Stenka) Weronika (Anna Mucha)