• Informacje na temat:

  anna popek botoks

Artykuły na temat: anna popek botoks
 • Anna Popek: "Płuczę przez 15 minut jamę ustną olejem słonecznikowym"

  Anna Popek (46 l.) zdradziła sekret młodego wyglądu. Okazuje się, że stosuje dość niekonwencjonalne metody...

 • Anna Popek: Surowa dla gwiazd

  Anna Popek ma coraz więcej zajęć. Dziennikarka nie tylko prowadzi nowy program, ale musi też zastąpić koleżanki.

 • Anna Popek rezygnuje z botoksu

  ...41-letnia Anna Popek postanowiła zrezygnować z kolejnych zabiegów wstrzykiwania botoksu. "Na razie wystarczy" - stwierdziła stanowczo w jednym z wywiadów.

 • Co robi, żeby lepiej wyglądać?

  Niewiele kobiet ma odwagę publicznie przyznać się do stosowania botoksu. Wyjątkiem jest Anna Popek. Dziś mówi, że już nie poprawia urody.

 • "Po botoks sięgnęłam dwa razy"

  ...42-letnia Anna Popek nie ukrywa, że jest pod dużym wrażeniem toksyny botulinowej. Uważa wręcz, że sięganie po nią jest analogiczne do... stosowania nowej metody leczenia.

 • Anna Popek - botoksowa lady

  Aktorka, prezenterka i dziennikarka Anna Popek, którą większość Polaków zaczęła kojarzyć dopiero po jej występie w "Gwiazdy tańczą na lodzie", piętnuje na łamach "Faktu" hipokryzję naszych gwiazd(...)" - grzmi Popek. Przyznaje także, że sama poddała się zabiegowi wstrzyknięcia pod skórę botoksu i nie widzi w tym nic zdrożnego: "To nie jest żadna wstydliwa sprawa. Jak się pracuje twarzą, to należy...

 • Popek pogryziona przez pluskwy

  Anna Popek długo będzie wspominać swoją służbową podróż do Hiszpanii. Powód? Na jednym z kempingów prezenterka Telewizji Polskiej pogryziona została przez... pluskwy.

 • Wojewódzki szydzi z Popek

  Kuba Wojewódzki tym razem na tapetę wziął prezenterkę i amatorkę botoksowych zastrzyków. "Kariera Anny Popek jest dla nas zagadką..." - pisze w swoim felietonie.

 • Jacyków się boi

  Na Tomasza Jacykowa padł blady strach. Botoks, który stylista wstrzykuje sobie pod skórę, jest silną toksyną jadu kiełbasianego - alarmuje jeden z tabloidów.

 • Rusin planuje operację plastyczną

  ...- w żadnym wypadku obsesyjnym treningom na siłowni. Zobacz również: Rusin oko w oko z Hanną Lis Kinga Rusin nie może sprzedać domu Rusin tłumaczy się z intymnego wywiadu Anna Popek po kolejnym(...) chirurga plastycznego. "Operacje plastyczne to nic złego, jeśli stosuje je się z umiarem. Na razie nie zdecydowałam się na żadną, ale może za kilka lat spróbuję zabiegów botoksowych. Jeśli tylko mój...

Wideo na temat: anna popek botoks
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.