• Informacje na temat:

  anna popek zdjęcia

Artykuły na temat: anna popek zdjęcia
 • Anna Popek (48 l.) to gwiazda telewizji TVP, która raczej nie słynie ze skandali, a już tym bardziej, które związane są z nagością. Prezenterka właśnie opublikowała zdjęcia, które mogą być delikatnym przytykiem do tych publikowanych przez Edytę Herbuś (36 l.)

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

 • Anna Popek odpowiada na zarzuty: "To zwykłe zdjęcie, to mój przełożony"

  Anna Popek (47 l.) nie spodziewała się, że jej zdjęcie z Jackiem Kurskim (50 l.) wywoła tyle kontrowersji. Do tej pory nie może zrozumieć, dlaczego tak się stało. Zapewnia jednak, że drugi raz postąpiłaby tak samo i nie ma sobie nic do zarzucenia.

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Poza pracą łączy ich miłość do zwierząt i nietuzinkowe poczucie humoru. Prowadząc poranny program "Pytanie na śniadanie", od lat fundują widzom sporą dawkę energii, której sami mają pod dostatkiem.

 • Anna Popek zagrała w serialu TVP! Miała wystąpić w scenie łóżkowej!

  Anna Popek (49 l.) pochwaliła się, że zaproszono ją do popularnego serialu.

 • Anna Popek gotuje w "Pytaniu na śniadanie"

  Popularna prezenterka, Anna Popek, od najbliższej soboty 26 października wraz ze swoją siostrą, Magdą Krupą, poprowadzi kulinarny cykl w porannym magazynie TVP2, "Pytanie na śniadanie".

 • Anna Popek dementuje plotki o romansie!

  Wbrew sensacyjnym doniesieniom tabloidów nowy ukochany Anny Popek (46 l.) okazał się... tylko kolegą z pracy...

 • Anna Popek: Świat jest nam przyjazny

  Anna Popek opowiada, jak powstała jej pierwsza książka pt. "Siostry gotują", dzieli się też życiowym doświadczeniem i opinią o współczesnym świecie. Pełna optymizmu dziennikarka mówi o swoich marzeniach, również tych z młodości... Jak chce je zrealizować i co planuje na ten rok?

 • Anna Popek kusi długimi nogami w bikini! Wow!

  Anna Popek (39 l.) rzadko decyduje się na pokazanie odważniejszych zdjęć na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tym razem jednak odrobinę zaszalała!

 • Anna Popek w teledysku Co-Opery ("Byłeś przejazdem")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć nowy teledysk w wykonaniu projektu Co-Opera. W klipie "Byłeś przejazdem" w roli aktorki pojawiła się prezenterka telewizyjna TVP Anna Popek.

Zdjęcia na temat: anna popek zdjęcia
Wideo na temat: anna popek zdjęcia
 • Anna Popek o swoich hejterach: Nie wiedzą, kiedy się zamknąć!

  Anna Popek wraca do zamieszania, jakie wywołało jej wspólne zdjęcie z nowym prezesem TVP, Jackiem Kurskim. Na celebrytkę spadła wtedy lawina hejtu. Kąśliwych komentarzy o jej lizusostwie dla nowej(...) komentowanie sytuacji z nią związanej jest niestosowne. "Są ludzie źle wychowani, którzy nie wiedzą, kiedy się zamknąć" - stwierdziła Popek. (Videoportal/x-news)

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna popek zdjęcia
 • Koncert poprowadzili: Anna Popek i...

  Aczkolwiek nie byliśmy z Żoną na tym koncercie, to jednak patrząc na zdjęcia i teksty piosenek bardzo pozytywnie oceniamy imprezę.małego jubileuszu "M.." Prawie od początku z Żoną oglądamy ten serial. Gratulujemy twórcom serialu. Mimo naszego podeszłego wieku , serial i występujących w nim aktorów bardzo lubimy. Wszystkim aktorom życzymy dalszych